Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen ez a termék, tisztítósz...

Milyen ez a termék, tisztítószer? (CITREX 2000) Mik a tapasztalatok, érdemes megvenni? Mi a véleményetek erről? Bővebben lent (vízkő)

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedek a fürdőszoba takarításával. Most, hogy két pici gyermekem van nem tudom ugyan olyan sűrűn takarítani mint eddig. Így viszont már nem elég a sima tisztítószer, amit eddig használtam. Keresnék valami erősebbet, de olyat ami nem is annyira káros sem nekem, sem a környezetemnek.
2010. dec. 4. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Több évtizede foglalkozom tisztítószer kereskedelemmel, de evvel a készítménycsaláddal még nem találkoztam, ami lehet az én hibám is. Az interneten körülpillantva vegyes kép alakult ki bennem.

"A CITREX szerves, biológiai úton lebomló vegyületek keveréke, amely rezisztencia kialakulása nélkül pusztítja el a patogén mikroorganizmusokat és nem károsítja a hasznos mikroflórát.

A termék több, a természetben is előforduló alapanyag keveréke (C-vitamin, tejsav stb.), amelyet egy speciális eljárás során kevernek össze így létrejön egy óriásmolekula, amely a felhasználás során nem bomlik le. Az állati szervezetben nem szívódik fel, ezért minden olyan káros gombát és baktériumot elpusztít, amellyel közvetlenül kapcsolatba kerülhet. Értendő ezalatt, hogy a bélrendszer, a felső légúti rendszer vagy akár felületi bőrfertőzések esetén is sikeresen alkalmazható. Mindemellett nem befolyásolja az immunrendszer működését."

És hasonló megállapítások tömege.

A valóság megállapítására több idő kellene, amivel most nem rendelkezem. Ezért fenntartva a tévedés jogát a véleményem, hogy ami mindenre jó, az valószínűleg semmire sem jó.

Ha a szernek az interneten fellelhető tulajdonságai lennének, akkor ez világcsodának minősülne.

A magam részéről a Frosch termékcsaládra szavaznék, amelyet többek között a német objektív környezetvédelmi minősítési rendszerek is évtizedek óta a legjobbak közé sorolnak.

2010. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!