Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vízkő eltávolítására jó a...

Vízkő eltávolítására jó a gőztisztító? Vagy kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
A zuhanykabint hetente kell suvickolni, különben rá sem lehet nézni, olyan vízköves. Nagyon unom és fárasztó. És ugye lenne jobb dolgom is. Van valakinek rá megoldása, mivel könnyíthetném meg a dolgom?
2013. febr. 25. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én inkább azt javaslom, egy spriccelő tartályba (amivel növényeket szoktak nedvesíteni) tegyél ecetet, azzal fújd be 2-3 naponta az üveget, hagyd rajta 5-10 percre, töröld át és öblítsd le.


+ infók:

[link]

2013. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÉN cillitet hasznaltam,de most ecettel probalkoztam

.Sokkal jobb,fényesebb minden töle.

2013. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Cillitet használok én is, de így is leszakad a karom, mire végzek. Az ecetet kipróbálom addig is.

Gőztisztítóval valakinek tapasztalata?

2013. febr. 25. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Elbontottuk,függöny van,időnként ki kell mosni.

Azóta egyik könyököm sem fáj .A függöny beleér a zuhanytálba. De a zuhany tálca sem lesz már sokáig .

Egyszerűen padozati lefolyó lesz. A hétvégi házunkban már ilyen megoldás van.Nem kell z.tálcát suvickolni sem .

2013. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez is egy lehetőség, kedves Utolsó. De most biztos nem szedjük szét. Nemrég költöztünk, felújítottunk, csak azt nem tudtuk, hogy ilyen a víz. Akkor sikálok.
2013. febr. 25. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!