Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet egy hűtőt minél...

Hogyan lehet egy hűtőt minél gyorsabban leolvasztani?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Forró vizet szoktam bele tenni és becsukom az ajtót, persze cserélgetem a vizet benne.

Meg a másik ami jó, beszórsz szódabikarbónát, nem tudom miért, de tényleg gyorsabban olvad tőle.

2013. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
só+forróviz+ ha tényleg extra gyorsaság kell akkor hajszárító
2013. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha van hősugárzód, tedd elé úgy, hogy a meleg levegőt befelé fújja. Pillanatok alatt kiolvad :)
2013. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én neki forditom a ventilátort,2 fokozattal .A nagy mennyiségű levegő jobban olvaszt ,mint egy hajszárító .

És még gazdaságos is .Nyáron meg mintha klima lenne a helyiségben .

2013. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Miért kellene gyorsabban leolvasztani? Ha a hűtődből a nyers alapanyagokat apránként kiszedegetve megfőzöd az ételt belőle akkor annyi marad,hogy az elférhessen egy hűtőtáskában addig amíg leolvad a hűtőd és kényelmesen kitakaríthasd. Amíg olvad addig annyi munkát el lehet végezni,nem megy kárba az időd a hűtőolvadás miatt,sőt! Lesz arra is időd,hogy a takarítás után a hűtőd rendesen kiszáradjon (nekem dupla-rácsos fémpolcok vannak benne)emiatt már nem jegesedhet le a beindításkor.
2013. márc. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%
Anyám!!!Azért a sok elektromos cuccnál figyelj,hogy nehogy agyonvágjon az áram!!!De sztem legjobb ha forróvizet teszel egy kisebb lavórba,és azt beteszed a hűtőbe.Cserélgetve a vizet,ahogy már írták.Aztán az utsó vízzel ki is moshatod. :-)
2013. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%
A férjem a hajszárítót és a ventilátoros hősugárzót egyszerre beüzemeli, miközben hűtőtáskában pihen a cucc.Télen legalább -5 foknál(ált. hétvégén, reggel) teraszon kosárban és jól betakarva pléddel nem olvad ki.
2013. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!