Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valami tanfolyam vagy...

Van valami tanfolyam vagy inkabb konyv ahol az uj generacios bena lanyokat - mint en is - megtanitjak a haztartasvezetesre?

Figyelt kérdés

Nekem ez kimaradt az eletembol.

13 evesen kollegiumba kerultem es utana se sokat laktam anyukammal...


Gyerekkent szepen indult, mosogatas mamaval, kis panirozas ez meg az.


Igazabol megcsinalom amit tudok, ha egyedul lakom akkor nagyon szep rendet is tartok, csak a takaritas.

Allitolag ha felporszivozok az se olyan latvanyos...


Vagy hogyan mossak? Mit hany fokon.

Fozes! Komolyan meg a rantottaim is furak...

vagy hust sutok neha, de nem tudom beloni az olajat ala hogy mennyi kell.


Ami igazan durva:

VASALAS! hogyan vasalok dolgokat? Vagy nagy dolgokat, fuggony, agynemu?


HAJTOGATAS - iszonyat furan hajtogatok, nincs is fix modszerem ra...


Es egyaltalan hogyan erdemes egy normalis rutint kialakitani erre.


22 vagyok. Mi van ha kozel kerulok egy ferfihoz. Van akivel most is talalkozgatunk, de nem lakunk egyutt, es nem is tudom mi lenne velem ha valakivel egyutt laknek... ez iszonyat...


Vagy a legfontosabb:

ugyes haziasszony fozesi szokasai!



2013. márc. 12. 13:33
 1/3 gungasam ***** válasza:
Ez a tanfolyam a házasság függetlenséggel intézménye.Ezt a tanfolyamot a türelmünkkel kell kifizetni. A szülőktől való függetlenségen van a hangsúly.Az egymás iránti türelem amit igényel a tanfolyam.
2013. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hat bocs de ezzel nem segitettel sokat...


epp arrol van szo hogy en NEM a szuleimmel nottem fel, vagyis tinikent nem laktam otthon hanem kollegiumban!

szoval a fuggetlenseg as tulontul megvan...


pff meg mi ez a tiszteletes szoveg?

komolyan mar...


gyakorlati tanacsot varok nem ilyen lelki blablat...

2013. márc. 14. 09:07
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én se vagyok egy nagy háziasszony, kollégista voltam én is, de azért az alapok megvannak, meg van kitől kérdezni. Könyvet annyira nem tudok ajánlani, van sok szakácskönyv, ami direkt kezdő háziasszonyoknak van, ott azért sok dolgot elmagyaráznak. Valahogy a gyakorlat közben kell tapasztalatot szerezni, ha sokszor vasalsz, akkor rájössz, hogyan lehet összehajtani. Én pl. nem vasalom ki sem az ágyneműt, sem a függönyt (sőt a függönyt még nedvesen teszem ki, mert úgy kilógja magát és nem kell vasalni, plusz a szobában is jobb illat lesz), de pl anyósom még a törölközőt és az alsónadrágokat is kivasalja :)

Nálunk porszívózás naponta-kétnaponta van, felmosás is többször egy héten, a fürdőszobai takarításnak nincs fix időpontja, amikor látom, hogy ráfér, akkor nekiállok, de arra is lehet egy napot kinevezni. Persze akkor egyszerűbb, ha a még friss tusfürdő nyomokat és más koszt azonnal lemosol zuhannyal, mert akkor nem szárad rá.

Ha együtt fogsz élni egy férfival, akkor úgyis igyekezni fogsz, pláne, hogy a férfiak nagyon rendetlenek, persze van kivétel is :)

2013. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!