Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes morzsaporszívót venni?

Érdemes morzsaporszívót venni?

Figyelt kérdés
Pici gyerekem van, így sok a morzsa a lakásban. Elég nehéz mindig előszedni a nagy porszívót, ezért gondoltam a morzsaporszívóra.
2013. márc. 18. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem, nekem is pici gyerekem van. Sőt az a legjobb az egészben, hogy ő is imádja használni, ha én porszívózok, ő azzal takarít.
2013. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még azért is áramot akarsz használni.akkor tedd azt. Mig előveszed stb. Addig összeszedted. Eddig hogyan csináltad!!!!!!!!!
2013. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát éppen ez az, hogy eddig a nagy porszívót kellett mindig előszednem, ami szerintem tovább tart, mint a morzsaporszívóval összeszedni, nem? Na meg ugyanúgy áramot használ az is. Én a földre leszóródott morzsákra gondoltam, mert nálunk abból rengeteg van...
2013. márc. 18. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kár volt kérdezni, nem.
2013. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmibe nem tart előszedni, nálunk a falra van felszerelve a konyhaban karnyújtásnyira. 1. voltam
2013. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!