Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fehér pulcsimban lett kék....

A fehér pulcsimban lett kék. :S Mosásnál befogta. Ki lehet szedni belőle?

Figyelt kérdés

Mert nem teljesen fehér a pulcsi, hanem van benne kékkel. Egyedül raktam be a mosógépbe, és most végig kék 1 csíkban az elejénél.

Ki lehet szedni belőle? Ha kimosom még 1x?

Azt írja fehéríteni nem szabad.

Elég drága pulcsi volt...

Buktam?



2013. márc. 30. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Drága pulcsinál egyáltalán nem megengedett, hogy önmagát megfogja, vidd vissza a boltba. Még akkor is próbálkozz ha a blokk már nincs meg, mert rá fognak ismerni, hogy náluk lehet olyat kapni. Megpróbálhatod ahol kék ott floraszeptes vagy domestos hehérítővel fülpiszkával végig fehéríteni, de ha ez még sikerül is akkor is a következő mosásnál megint összefogja magát. Akkor próbálkozz csak bármivel ha a boltban tutira nem veszik vissza.
2013. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenre aztán nincs garancia.Nincs az az eladó aki ezt

visszavenné.Örültek hogy eladták .Sajnos ezt bebuktad .

Otthon azért jó lesz még .

2013. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
?Megnéztem, belül a cipzár mellett végig van kék anyag varrva. Szerintem direkt olyan, hogy áttetszen egy kicsit...
2013. márc. 31. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!