Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tudnék megtanulni kötni...

Hogy tudnék megtanulni kötni és horgolni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Horgoló és kötő iskolák a neten,rá kell keresni
2013. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, találtam is egy-két elég jót, de azért így elég bonyolult. Már ott elakadtam, hogy akkor most mit is kellene vennem. Milyen kötőtűt, milyen fonalat. Mert nyilván nem fogok egyből mindenfélét beszerezni. Lehet, hogy nem is fog tetszeni, vagy nem leszek benne ügyes. Először csak ki szeretném próbálni.
2013. ápr. 5. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly tanultam meg horgolni. Bementem egy kézimunkaboltba, mondtam, hogy szeretnék horgolni tanulni, és az eladónő ajánlott hozzá tűt is, fonalat is (könnyen kezelhető, olcsó legyen). Aztán kerestem a youtube-on videókat, amin megmutatják, pontosan mit kell csinálni.
2013. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet, nem is értem miért nem gondoltam rá. Megkérdezhetem hogy nagyságrendileg mennyibe került a kezdő felszerelés?
2013. ápr. 5. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem emlékszem pontosan, de a tű és a fonal együtt jóval 1000 Ft alatt volt. Én is így voltam vele, mint te, hogy amíg nem tudtam, hogy menni fog-e egyáltalán, lesz-e hozzá türelmem, addig nem akartam vagyonokat beleölni. De amúgy ha belejössz, akkor sem egy drága hobbi, hacsak nem hiperkülönleges fonalból akarsz ágytakarókat horgolni.
2013. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én idén nyáron tanultam meg horgolni, és tényleg kellemes tevékenység, ha belejössz. A youtube-on keress videókat crochet címszóval, vannak kezdőknek is, igen részletesen. Főleg angolul... A fonal is megvan olyan 4-600 forint körül. Jó horgolást! :D
2013. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En is a Youtuberol tanultam meg horgolni. En mondjuk kulfoldon elek, egy 100gr fonal 0,99 cent, a horgolotubol két darabos csomag szinten annyi volt. Persze van drágább is, legutóbb 8 euróért láttam fonalat, igaz, gyönyörű volt.
2013. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 liliann13 válasza:
100%
nekem van itthon egy könyvem ( A kötés-horgolás kézikönyve a címe, Bános Mária az írója). Én abból tanultam. Jó régi (még anyukámé volt). Nagyjából A/4-es méretű, a borítója zöld. Nagyon jól le vannak írva benne a technikák. És még nagyon szép minták is vannak benne. Esetleg könyvtárban megtalálható.
2013. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha Debrecen környéki vagy, akkor a Gombolyda kézimunka boltban (Bethlen utca) idulnak kötő-horgoló tanfolyamok pár ezer forintért meg lehet tanulni az alapokat.
2013. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
video ami reszletezi vagy 1 konyv
2013. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!