Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan lehet megtanulni horgolni?

Hogyan lehet megtanulni horgolni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok megtanulni horgolni szüleim tudtam nélkül? Mamámat már kérdeztem ő már elfelejtett horgolni. Karácsonyra szeretnék horgolni, de nekem ezek a dolgok eltartanak egy darabig még megtanulom, ezért elkezdem most. Neten keresztül vagy bárhogy.

12/L


2012. jún. 8. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt van pár link, nézd át öket, és kezdj el gyakorolni. Sok sikert!


[link]


[link]


[link]

2012. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
köszi
2012. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Milyen másak az emberek... a másik azt kérdi, hogy baj, ha 12 évesen lefeküdt valakivel, de lám, még olyan is van, hogy normális dolgokkal foglalkozik. [link]

Légy ügyes!

2012. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 23. 12:11
 5/7 anonim válasza:
Tudom, hogy szép dolgokat lehet horgolni, de nekem a kötés mindig könnyebben ment. Talán azt is kipróbálhatnád.
2012. jún. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nagyon szeretek horgolni! Engem a nagymamám tanított meg, majd később anyukám is segített, azóta sok szép terítőt horgoltam már, bár profi nem vagyok :D

Nem tudom, hogy június óta foglalkoztat-e még a kérdés, vagy már tudsz-e. Kár, hogy senki nem tudja megmutatni neked, mert úgy lenne az igazi. Nem néztem a linkeket, amit a többi válaszoló küldött, de remélem sikerült belőle valamit kivenned :)

19/L

2012. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen a kötést is kipróbáltam már, azt anya tudja, eddig 3x mutatta meg de mindig elfelejtettem :D

Utolsó válaszoló: Igen azóta már megy, barátnőm anyukája megmutatta a kört , először még nehéz volt, de mostmár jól megy. Ha kell küldök képet :)

2012. aug. 29. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!