Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehetne kitisztítani,...

Hogy lehetne kitisztítani, kiportalanítani? Házi praktikák? Nem bírom már.

Figyelt kérdés

Anyósomék vettek egy ülőgarnitúrát, használtat.Nagyon jó állapotban van csak büdös, por szagú!meg egy kicsit cigi szagú is!Már kiporszívóztuk, de tuti tele van porral, vagy nem tudom mivel,mert eléggé lehet érezni a szagát, és teljesen kijött a por allergiám, tele van a fejem és fújom az orrom!

Van egy brit műsor, a milyen tiszta a lakásod(how clean is your house)és abban szoktak lenni ilyen házi praktikák ilyen esetekre, csak sajnos soha nem jegyzem meg!Ott sokszor használnak sütőport, meg ecetet, meg alkoholt....de nem tudom ide mi kéne!Légyszi segítsetek, most itt lakunk, és nem bírom!


2009. szept. 24. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiporszivózod jó alaposan!

Szórsz rá szódabikarbónát, ez megöli az atkákat és semlegesiti a szagokat!

Pár órát rajtahagyod és kipórszivózod:)

2009. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!!!és csak simán szárazon szórjam rá??be fog szívódni valamennyire?
2009. szept. 24. 11:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy szőnyeg/bútortisztítóval kitakarítod. A port, szagokat koszt kiszedi belőle. Ha nektek nincs akkor bérelni is lehet.
2009. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, igen simán. Ahogy rászórod, egy picit a kezeddel 'elsimitgatod' igy bemegy a szálak közé. Én igy láttam abban a műsorban :)

Sok sikert, nekem használt!

2009. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, már csinálom is:)
2009. szept. 24. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van gözölös tisztitod az is nagyon jo .Fertötlenit,szagtalanit.

Én a miénknek vizes szivaccsal àlltam neki..Arielt tettem a vizbe meg ecetet.Igaz aznap nem ültönk rà,hagyni kell szàradni.De van màr textil illatosito spray is.

2009. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, most a szódabikarbóna tűnik a legjobb megoldásnak, kipróbálom, aztán ha nem válna be, jöhet a többi ötlet:)
2009. szept. 24. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint első. Sikerült? Használt?

2009. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia, igen!nagyon köszi a tippet, nem is lehet már érezni a szagát, és nem fojtogat az allergia!!!nagyon nagyon köszönöm a tippet:)
2009. szept. 27. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!