Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek normális az, aki...

Szerintetek normális az, aki naponta kétszer porszívózik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lakás céljára használt helyiség napi 2 porszívózásáról beszélünk, akkor nem! :)
2013. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
heti 2X még azt mondom oké... de ez vicces :D
2013. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

hát, ha a te gyereked kapna minden hülye porszemtől asztmás rohamot, lehet, hogy naponta tízszer elővennéd.


Nem látsz bele más életébe, ráadásul közöd sincs hozzá. Ha nem normális, magának nem az...

2013. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán akkor ha bulit tartott és előtte meg utána porszívózik. Olyat én is szoktam. De ez ritkán fordul elő.
2013. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
3-hoz csatlakozva: lehet, hogy a gyerek orrát porszívózza...
2013. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Aki nagyon tisztaság mániás....


Nekem 4 éves és 11 hónapos gyerekeim vannak...van amikor naponta 4szer felporszívózom a nappaliba a szőnyeget mert a nagyobb kintről behordja a koszt,füvet,rohangál a kajával stb stb stb a kicsi meg olyan mint egy porszívó és válogatás nélkül mindent betömköd a szájába amit a földön talál.

2013. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gyerek nincs, csak két macska. Csak itt az oldalon olvastam egy válasznál, a macskák miatt porszívózik.
2013. ápr. 17. 19:30
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

Vagy nagyon ráérsz,és nem találsz fontosabb elfoglaltságot,vagy nem tudsz porszívóni .

A macskákat meg ki kell ba**ni,nem fognak megfagyni.

2013. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális, sőt káros is. Minél pormentesebb a lakás, annál biztosabban allergiások lesznek a lakók a porra.

A gyerekeket pedig meg kell nevelni, hogy a szobába ne menjenek be kinti cipővel, ne egyenek ott bent semmit, akkor elég a heti egyszeri porszívózás is.

Macskáknak meg semmi helye egy lakásban.

2013. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nálam is van macska a lakásban, ezért is tudom, hogy a napi két porszívózás abszurd. heti kettő esetleg. Szerintem a napi kettő már a beteges kategória, egyáltalán mikor van rá ideje, hogy reggel ne túl korán és este ne túl későn zajongjon. De az illető nem dolgozik, úgy vettem észre.

Aki nem szereti a macskát, az ne tartson, de az enyhén durva kijelentés, hogy macska nem való lakásba. Ápolt, egészséges állat tisztább, mint a legtöbb ember.

2013. ápr. 18. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!