Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális ha egy 12 éves lány...

Normális ha egy 12 éves lány naponta egyszer eszik? Nállam már nagy szó ha akár 2x is.

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és már egy ideje nem kívánom a kaját még a kedvenceimet se. Nem koplalom magam de feleslegesen nem szertnék enni. Nem vagyok anorexiás, a súllyommal minden rendben van csak pár kiló felesleg van rajtam amit le akartam dobni, de azt is csak mozgással és nem koplalással.

2013. ápr. 3. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Többször keveset! Ez egészségtelen!
2013. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még felnött korban sem egszséges nem hogy ilyenkor amikor fejlődik a szervezeted. Ha már menstruálsz ne lepődj meg ha elmarad stb. AMugy a legtöbb étkezési zavarban szenvedő beteg sokáig nem tudja hogy abban szenved, ök azt hiszik ez telejsen normális, pedig nagyon nem. Ha igy folytatod komolyan elmaradhatsz a fejlődésben. Ez okozhat vissza fordíthatatlan károkat is.
2013. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben evezünk. Nem tartom magam kövérnek, de néha egyszerűen "nincs kedvem enni". Furi.
2013. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, 14/L
2013. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Már lassacskán bele is kényszerítem magamat a kajába, de egyáltalán nem érzem hogy éhes lennék, pedig tudom hogy ez nem egészséges.
2013. ápr. 4. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!