Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti a konzhakendőket külön...

Ti a konzhakendőket külön mossatok? Vagy egyben a sajat ruhaval? Az elobb teregettem a ruhakat es fura hogy ahol a zokni meg bugyi ott konyhakendo is nem?

Figyelt kérdés
konyhakendő

#konyhakendő
2013. ápr. 20. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is többnyire együtt szárad mert megtömöm a gépet majd eszembe jut,hogy konyharuhát kellene mosni...de azt kézzel szoktam
2013. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Külön mosom a konyharuhát, külön rakom a gépbe a törölközőket, külön a fehérneműket, és a felsőruházattal együtt mosom a zoknikat. Persze külön az ágyneműt is.

Van a gépemen egy kis-progi, összevárom az azonos fajtájú mosnivalókat, a különböző cuccokat nem mosom együtt. Persze ezért nem is egyszerre, és így nem is kerülnek száradáskor egymás mellé.

2013. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ertem!en ugy szoktam hogy kulon a sotet ruhat meg kulon a vilagos ruhat!szombaton 2* inditom a gepet.egy sotettel meg egy vilagossal!de a konyhakendoket lehet hogy kulon kene mosni!)))
2013. ápr. 20. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
törölközőkkel, alsóneműkkel 60 fokon. Nekem nem koszosak igazából a konyharuháim, mert a megmosott kezemet és a tiszta edényt törlöm el vele, dzsuvás dolgoknak ott a mosogatószivacs, papírtörlő.
2013. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mosom külön. De nem is várom meg, hogy koszos legyen.

Anyukám csinálta úgy, hogy kb. csak akkor cserélte, ha már undorítóan koszos volt. Én 2-3 naponta cserélem, és nem is lesz koszos. Gyakorlatilag kéztörlésre használom csak, meg a pultot ezzel törlöm szárazra, miután lemostam, meg edényfogónak. Egyiktől se koszolódik el úgy, hogy ne lehessen berakni a ruhák közé.

2013. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Együtt mosom 60 fokon a többi világos dologgal-törölközővel, fehérneművel. Ha nagyon koszosnak látom, előtte Domestosban áztatom.
2013. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Én sem törölgetésre, csak kéztörlésre használom a konyharuhát, mivel általában 2 napra főzök, egy héten max 3 nap van általában használatban, tehát nálam sem koszosodnak el.

Ettől függetlenül úgy vagyok vele, hogy jobban érzem magam, ha külön mosom.

Nincs abból semmi gond, ha valaki együtt mossa mással, de szerintem az sem okozhat (másoknak) problémát, ha én maradok a saját módszeremnél. :))))

2013. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem mosom külön. Felesleges víz és energia pocsékolás lenne.

Csak a kertben használt ruhákat mosom külön.

2013. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!