Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha a mintás bögréket a mosogat...

Ha a mintás bögréket a mosogatógépben mosom, nem fog egy idő után kifakulni/lekopni a mintájuk?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A bögréken nem ettem észre változást,de a mintás üveg pohár fakul és kopik.....
2013. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem gagyi, akkor semmi baja nem lesz. De ha csak valami bazári ócskaság, akkor egyetlen mosogatás és volt minta, nincs minta.
2013. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy olcsó kis 200-300 Ft-os bögre az egyik, amire gondolok. Párom már kétszer betette a gépbe, de eddig szerencsére nem lett semmi baja. Csak nem tudom, mennyire merjem rendszeresen így mosni
2013. ápr. 29. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen mosogatógépben mosom. Mindenféle akad a házban. Volt olyan, amiről hipp-hopp egyetlen alkalommal lejött a minta, de a legtöbb (még az olcsó kínai is) bírja a kiképzést. Ha érzelmileg fontos egy bögréd, azt mosd kézzel, ha félted. Én nem csinálok ebből nagy ügyet. Bögre-bögre.
2013. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az üvegpoharakat rendszerint utólag festik ha a bögrét is utólag festették akkor akármivel akár hol is mossátok kopni fog. Csak a bele égetett színek nem kopnak.
2013. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!