Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legerősebb vezeték...

Melyik a legerősebb vezeték nélküli porszívó?

Figyelt kérdés
Annak a tapasztalatai érdekelnének, aki utánajárt vásárlás előtt, végigbogarászták a termékleírásokat! Mert vagy fél éve én is megtettem, és meg is született a választás, de végül vezetékes porszívót vettünk, és már nem emlékszem. Electrolux vagy Bosch volt szerintem. Egyébként napi rendben tartáshoz kell, mert 13 hónapos totyogóm mellett egész álló nap porszívózhatnék, és ezzel egyszerűbb lenne... Tehát a szokásos takarítás mellé kellene...

2013. ápr. 30. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A vezeték nélküli akkus porszívók nagyon kicsi teljesítményűek míg a normál takarításra valók 1500-2000wattosak ezek 100W körülek max
2013. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, mint írtam morzsák és szöszök gyors eltüntetésére kellene, nyilván porszívózok is pár naponta! De mivel nyitva van egész nap az erkélyajtó, így hiába porszívózok, pár óra múlva már van ez-az a padlón, és nagyon zavar, mert a lányom még most tanult meg járni, szóval mászik is mellette...nah meg összemorzsáz mindent, ha elkunyerál valami kaját...


És erre tökéletesen megfelel egy ilyen kütyü, de ha már költök rá, nyilván a legjobbat szeretném, max 30 ezer körül persze...

2013. ápr. 30. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elefánt. :))
2013. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!