Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Maxi Trat mosópor fehér...

Maxi Trat mosópor fehér változata?

Figyelt kérdés
A a fehér ruhákhoz való is ugyan olyan jó mint a színesekhez? Mert az nagyon bevált nálunk. :D legfontosabb hogy jól fehérítsen.
2013. máj. 5. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én nem a kérdésre fogok válaszolni, mivel én csak folyékony mosószerrel mosok. Azért, hogy ne legyen lerakódás stb...

Kipróbáltam én sok félét, a legdrágábbtól kezdve(Ariel, Persil fehérekhez való gél) az áruházak saját márkás termékeitől kezdve mindent. Nagyon jó az Ariel gél, jól mos, jó illata van, de a gélje nem igazán fehérít.

Kb. 2 évig használtam a DM saját márkás DM Denkmit fehérítő géljét, egészen jó.

Sokan mondták próbáljam ki a Lidl Formil White géljét. Először nem akartam, majd rászántam magam. Nem bántam meg, csak úgy vakítanak az ágyneműk.

Ha esetleg gélt kiakarsz próbálni, ami fehérít, akkor tudom javasolni ezt a Lidl Formil White gélt. Merem állítani, hogy a legjobban fehéírtő gél, amit próbáltam. Kicsit úgy érzem, hogy keményebbek tőle a ruhák, de mondjuk 1 adag öblítő helyett már másfél adagot használok, így ez sem gond.

Annyit olvastam külföldi német fórumon, hogy jó ez a gél, de csak vízlágyító adagolása mellett hatékony. Ez nem tudom mennyire igaz, mivel én mindig használok vízlágyítót. Azt a Lidlben veszem, Lidl W5 a neve, 51db-os 1000Ft, nagyon olcsó (Calgonhoz képest).

Szóval javaslom, próbáld ki ezt a gélt.

2013. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves "63%-os"! :D mindig olvastam a te kommentjeidet, és ki is próbáltam azt a Formil white mosószert. Nekem is nagyon bevállt, de egyszer nem volt a Lidl be Formil color, ezért vettem ezt a Maxi Trat-ot, de ez is annyira bevállt hogy mondom kipróbálnám a fehérekhez is. Én vizlágyítót nem használok mert errefele lágy a víz, ezért nem kell. :D
2013. máj. 5. 21:28
 3/4 hell-ikon ***** válasza:
100%

Ritkán jutok el a Lidlbe, de ha igen, akkor ezt a márkát veszem vagy a színeset vagy a fehér ruhákhoz valót.

Nekem mindkettő bevált.

Nem tudom, hogy érzéki csalódás volt-e vagy tényleg úgy volt, de mintha fehérebb lett volna az agyon használt fehér baseball sapkám és ált. a fehér pólóim a Maxi Trattal való mosás után, mint bármely más mosóporral való mosás után.

Szóval én szeretem mindkét típusú mosóporát a Maxi Tratnak.

2013. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!