Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér ruhákhoz melyik mosópor...

Bogi90 kérdése:

Fehér ruhákhoz melyik mosópor a legjobb, amitől tényleg szép fehérek lesznek?

Figyelt kérdés
Mamám mindig azt mondja,hogy folyékony mosószert csak fekete ruhákhoz használunk.A fehér ruhákhoz melyik mosopor a legjobb amitől tényleg vakítóan fehér lesz? :)
2010. szept. 29. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ariel,Persil.
2010. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van kimondottan fehér ruhákhoz való folyékony mosószer is.

De ha a szokásos mosószered mellé teszel egy kevés szódabikarbónát, az is szép fehérré teszi a ruhákat.

2010. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb mosószerből van fehérhez, és színeshez való. Akár folyékony, akár por. Én is a színeseket mosom folyékony, de color mosószerrel, mert az alacsonyabb hőfokon megy. A fehérekhez port használok, mert melegebb vízben mosom, és a por így feloldódik rendesen. Lényeg, hogy ne colorral mosd, mert az nem fehérít, viszont nem fakítja a színeket. Az, hogy ki-melyik mosószerre esküszik, ez mindenkinek a tapasztalata és pénztárcája dönti el. Nekem nagyon bevált a Dosia, barátnőm a Tomira esküszik. Esetleg egy kis cloroxot lehet még mellé tenni, de akkor minden csak fehér legyen. A szódabikarbónát még nem hallottam, azt tudom, hogy lágyítja a vizet.
2010. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ariel mountain spring - nem kell mellé semmi, 40 fokon vakítóra mos.
2010. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az ecet lágyítja a vizet inkább.

a szódabikarbóna is jó, én öntök mellé domestos fehérítőt.

amúgy fehérre való tomival mosok.

2010. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lidlben kapható formil mosoport használom már évek óta. Amivel most nyerni is lehet. Olcsó, de nagyon szép fehérre mos. Szineset nem szabad vele mosni, mert kifakítja. Tapasztalat. A magyarországon kapható ariel szerintem nem jó. Néha próbáltam, de mindig visszatértem a formilhoz. Ausztriában vásárolt ariel az teljesen más, az tényleg szépen mos, de a nálunk kapható sajnos nem.
2010. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ariel fehérekre + Perwoll Renew white folyékony. Múltkor egy kolléganőm megkérdezte, hogy "te minden nap vadi új zoknit veszel?" Ennél több nekem nem kellett (nagyon kényes vagyok a ruháimra)
2010. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) majd próbálkozom mindegyikkel :)
2010. okt. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!