Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan müködik a crosley...

Hogyan müködik a crosley gracia mosógép? Hányas programra csavarjam, h ki is mossa a ruhát, és a végén megálljon?

Figyelt kérdés
A használati utasítás nagyon hiányos és érthetetlen. Ha rövid vagy közepes programot állítok be, egyszerüen az öblités és azt követö csavartatás után sem áll meg. Valakinek valami tapasztalata?
2009. szept. 29. 15:11
 1/2 anonim válasza:
Életembe nem hallottam még ilyen mosógépről. Még a google se tudja értelmezni. Hol vetted? Nagyon érdekelne.
2009. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vettem, albérletben lakom, a föbérlöé. Közben némileg kitapasztaltam. Egyébként elöltöltös automata, hogy milyen régi nem tudom, viszonylag ujnak tünik :). En is keresgéltem google-on, leírás vagy valami nulla .. csak két hirdetést találtam, ahol ilyet árusitanak.
2009. okt. 12. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!