Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Különböző áruházláncok sajátmá...

Különböző áruházláncok sajátmárkás mosószerei?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. a tesco, lidl saját mosószereire. Még nem használtam ezeket, de érdekelne, mennyire hatékonyak. Jók ezek is, csak nincsenek reklámozva?
2013. máj. 13. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon beválltak a Lidl-ből való mosószerek (Maxi trat, Formil). Az Aldiból pedig nagyon jó a Tandil.

Igen, biztos azért is olcsóbbak ezek mert nincsnek agyonreklámozva.

2013. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régóta az Aldis Tandilt használom. Bevált, az Ariel sem volt jobb, csak sokkal drágább.
2013. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Lidl semelyik mosószerében nem csalódtam még. A kedvenceim a White és a lila kupakos színesekhez való. A Doussy öblítőket is szeretem, most már van sensitive is, a kategóriájában olcsó, de finom az illata és puhák lesznek a ruhák.

Anyukám használta a Tesco mosóporát és a gélt is...hát, engem nem győzött meg, foltos maradt a ruha.

Az Auchanban is vettem saját márkás mosóport, anyósomnak adtam, ő nagyon elégedetlen vele, mosás előtt direkt feloldotta, mégis benne maradt a ruhában a mosóporfolt.

Általában középkategóriás mosószert használok, több félét.

2013. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én évekóta a Lidl-es Formilt használom és nagyon jó. Nem jobb az Ariel sem. Mondjuk én a port használom fehérekhez. Olyan szép fehérek lesznek tőle a ruhák és nincs olyan folt,ami nem jön ki. Színes ruhákhoz nem is ajánlom,mert fakítja őket. Ahhoz color gélt szoktam venni. Viszont sajnos itt nálunk a Lidlben már nem lehet valamiért kapni a por formilt :( A férjemmel hozatom Ausztriából. Nem tudom miért szűnt itt meg.
2013. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltatok! Legközelebb szerintem kipróbálom a Lidl-s mosószert, az van itt a közelben.
2013. máj. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!