Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehetséges viszonylag pormente...

Lehetséges viszonylag pormentessé tenni a házat?

Figyelt kérdés
Az még csak hagyján hogy naponta 2 lapát homokot söprök össze 40 nn-en, a szekrényeket tvket min két naponta át kell törölnöm, de az kimondottan idegesít hogy a vitrola virágaim szép fényes leveleit letöelöm de 1 óra múlva fakók a portol.így se nem szép, se nem egészaéges. :-( Lehet ez ellen tenni valamit?
2013. máj. 13. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A bútorokra, padlóra kiváló az ablaktisztító, a növényekre nyilván van valami más szer, ahhoz annyira nem értek, viszont ha a bútorokat le ablaktiszítózod, akkor a virágra sem fog már annyi por kerülni, illetve használj légfrissítőt is. A kettő együtt portalanít annyira, hogy a növényeid is szépek maradjanak.
2013. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem a garázsom 45,5nm de 4 havonta nem jön össze 2 lapát por. pedig napi 1-6x ki be állok és 4,5méteres a garázsajtóm.
2013. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lakásról vagy házról beszélünk?

Én házban élek, és nekem is hasonló problémáim vannak. De non-stop nyitva van ajtó-ablak és a kutya meg a macska is jön-megy.

Amióta szúnyogháló van szinte az összes ablakon, kicsit javult a helyzet.

2013. máj. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Házról van szó.A mi udvarunk is és a szomszédé is telibe le van betonozva, és az porzik fel. :-( A bútorokra prontót használok, a vitorla virág leveleit meg sajnos semmilyen levélápolóval nem szabad kezelni..szúnyogháló mindenhol van
2013. máj. 14. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:

söpörjetek le a betonról és

locsoljátok a betonudvart is


ez nagyon sok kosz! nálam ilyet a kutya se csinál

2013. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!