Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elobb porszivozzak vagy port...

Elobb porszivozzak vagy port toroljek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
porszívó. Szerintem az még kavar egy kis port, de a portörléstől már csak nem lesz koszos a szőnyeg! :)
2009. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Én porttörölni szoktam elöbb,mivel amit lesöprök port a földre utánna azt feltudom porszivózni!

Bár az elöttem szolónak is igaza van:)

2009. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én fölsöprök és utánna port törlök!


Ja és szerintem ha valakinek olyan porszívója van ami nagyon port kavar annak jobb utánna port törölni, de ha neked olyan van ami nem csap ki port min pl. a vizes akkor előtte jobb port törölni


nekünk kivágja a port igy előtte hülyeség lenne!

2009. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előbb porszívózni szoktam, aztán törölgetni...
2009. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi az otleteket
2009. okt. 6. 14:51
 6/7 anonim válasza:

Ha szárazon törlöm a port akkor mindenképpen porolok valamennyire és az újra leülepszik valahová.Tehát már takarítás közben csinálok magamnak a jövő hétre is.

Ezért a legjobb nedves ruhával port törölni és többször kiöblíteni.Hagyományos porszívóval porszívózás után törlök az újfajta csodaporszívókkal lehet előtte is.

2009. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Porszívózok, törölgetek,majd még egyszer összeporszívózok :)
2009. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!