Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Porszívózás és portörlés vagy...

Porszívózás és portörlés vagy portörtés és porszívózás? Ti hogy csináljátok? Miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 13:58
 1/6 klopusz ***** válasza:

Szia!


Előbb a porszívózás, hiszen azzal port verhetsz fel a szőnyegről, utána a portörlés.

2013. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan fentről lefelé kell haladni, de nem hivatalosan én is előbb porszívózok, aztán törlök.

Sajnos a miénk is felkeveri a port rendesen, és az a kicsi azért mégis rondábban néz ki a polcokon, mint a szőnyegen.


Inkább nedves ruhát használok pont azért, hogy az már ne kerüljön vissza a földre.

2013. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Emlékszem régebben is kérdezte valaki, és majd ölre mentek, mer valaki így csinálja, valaki úgy. Szerintem majdnem mindegy, úgy is csinálhatod pár nap múlva megint, akár előbb porszívózol, akár utóbb.
2013. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én porszívózok aztán port törlök, bár nálunk nincs kifejezetten nagytakarítás, mert 1 évesem mellett minden reggel porszívózok és feltörlök. Portörlést meg alkalomadtán délutánonként, mikor alszik, akkor szoktam intézni...
2013. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én pont fordítva csinálom :D
2013. jún. 1. 13:31
 6/6 anonim válasza:
a portörrléssel is port vesz fel. azaz le. előbb törlés, aztán szívás. ha normális porszívód van akkor az kevesebb port ver fel mint amennyit a portörléssel felkavarsz...
2013. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!