Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon nagy pofátlanság lenne...

Nagyon nagy pofátlanság lenne reggel 6 kor nekiállni porszívózni?

Figyelt kérdés
Nemrég értem haza. Nagyon fel kéne már porszívóznom a lakást, viszont most már késő van hozzá. Reggel hatkor kelek. Kb 10-15 perc lenne az egész, de nagyon áthallatszik minden a szomszédba? Fogalmam nincs reggel mikortól van csendrendelet és azt se tudom mikor kel a szomszéd. Szerintetek?

2012. okt. 16. 23:08
1 2
 1/13 kovpet ***** válasza:
62%

Igen, az lenne.

Csendrendelet nincs, a házirendben nézd meg, hogy mettől meddig szabad.

2012. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
És ha csak felsöpörnél? Nem ér annyit, hogy megharagudjanak a szomszédok.
2012. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Biztos nem örülnének neki a szomszédok, de ha egyszer kosz van, akkor fel kell takarítani. Ha nem naponta csinálod, akkor biztos megértik. Én sem örültem, amikor vasárnap reggel 7-kor klopfolta a szomszéd a húst, vagy este 9-kor fúrta a falat, de nem szóltam semmit. Ennyi még belefér szerintem.
2012. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Szard le...

Sokáig mi is óvatoskodtunk emlékszem amikor költöztünk pontban hatkor letettem a fúrót akkor is ha egy 5 perces munka volt csak hátra.

Aztán rájöttem, hogy a szomszéd nyititt ajtóval föz reggel hatkor ordító rádióval, alattunk lakó vagy a két kölyökkel ordít vagy az asszonnyal a felettünk lakó meg dühöngöszobát alakított ku a kölykének ha már nem nevelte meg akkor ott élje ki magát.

Nos ezután nekem meg szabad vasárnap este hatkor porszívòzni ha épp úgy érek haza szolgálatból..

2012. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha normálisak a szomszédok,akkor inkább ne, ha ők is zajonganak, akkor lehet.
2012. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2012. okt. 16. 23:35
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Soha ne foglalkozz mással! Tudom ez most sz@rul hangzik, de leírom, hogy miért tanácsolom ezt:

Én nem panelban lakok, de itt is vannak problémák. Évekig úgy éltünk, mint a kis nyuszikák a bokor alatt. Csendesen meghúztuk magunkat, nehogy megharagudjanak valamiért a szomszédok, nehogy zavarjuk őket stb...Soha senkit nem bántottunk, senkit nem károsítottunk meg. A szomszédok ezt le se sz@rták. Olyan alacsony kéményt építettek, hogy kora ősztől késő tavaszig nem bírunk megmaradni az udvaron, mert hozzánk csapódik le a füst, apuka este 11-kor is részegen tombol és üvölt a magnója, a fiuk meg élvezettel hergeli a kutyáinkat. A másik közelben lakó szeméttel tüzel, ami szintén nálunk reked meg az udvaron. A mellettünk lakó másik család a házunk tövébe kötötte a kutyáit, így a fal tiszta sár, kosz és kutyavizelet, a fiuk légpuskával lőtte a falunkat és az udvarunkon lévő madarakat, a háztetőnkre rugdosta fel a focilabdáját és petárdát dobált a telkünkre a kutyák mellé. A hátsó szomszédnál reggelig tartó házibulik voltak, amitől nem lehetett aludni + a fiuk vasdarabokat dobált át hozzánk. Mi senkinek nem szóltunk soha egy rossz szót sem, szó nélkül tűrtünk. Egyetlen bűnünk, hogy van 2 kutyánk, mindkettő normális, engedelmes mégis szóvá tették, hogy áthallatszik a dübörgés, amikor szaladgálnak az udvaron. Eldöntöttem, hogy ezentúl én sem fogok lábujjhegyen járni és nagy ívben teszek rá, hogy zavarja-e a szomszédot, ha szombaton délben sikítozva szaladgál a gyerekem, vagy szaladgál a kutyám.

Tehát porszívózz nyugodtan, nem olyan hangos az és nem órákig tart.

2012. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Az lenne. Csak találsz rá valami emberi időpontot majd.


Attól meg, hogy más paraszt, nem kell neked is annak lenni.

2012. okt. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ki van írva a folyósón a "házirend".


Hétköznap reggel 8-tól este 8-ig lehet zajos tevékenységet végezni.


Hétvégén pedig reggel 9-től 6-ig.

2012. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak van olyan napod, amikor nem vagy ennyire szorosan beütemezve, hiszen pihenőnap neked is jár, akár dolgozol, akár tanulsz.

Majd azon a napon reggel 8 körül már nyugodtan porszívózhatsz, senki nem szólhat egy szót sem!

Addig pedig végy elő egy kis söprűt, a szőnyegről is rengeteg port és apró szemetet tudsz vele összekotorni lapátra, és máris tisztább lesz, mint eddig is volt.

2012. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!