Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudna segíteni, akinek van...

Tudna segíteni, akinek van összehasonlítási alapja mosógépek terén?

Figyelt kérdés
Whirlpool előltöltős mosógépem van, és úgy néz ki, szoftver problémája van. Megnézetem, hátha tudnak rajta "segíteni" elfogadható áron. 7 éves, több szerelő szerint a mai gépek ennyit bírnak. A mosási teljesítményével igazán sosem voltam megelégedve. Akinek már volt többféle, tudna ajánlani olyat, ami azért 100.000 Ft alatt van, és jobban bevált, mint a többi?
2013. jún. 3. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb gépem a Hajdú Energomat volt. Gyártják megint, láttam valahol, de nem tudom, most milyen. De azt hiszem, azt választanám, ha most cserélnék mosógépet. A Whirlpool 6-ik érzék nekem bevált. Ami katasztrofális volt, az a Fagor, azt nagyon nem ajánlom! És az Ignist és Indesitet is nagyon szidják, Muteréknak is Ignis van, és folyton meghibásodik.
2013. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsod!Tényleg gyárt a Hajdú megint automatát!

:-) Az Energomat tényleg nagyon jó volt...

2013. jún. 4. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!