Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tegnap vettem egy fürdőruhát....

Tegnap vettem egy fürdőruhát. Ahogyan vágtam ki a paqírt kétszer is belecsíptem, de utólag vettem észre. Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
10.000 Ft volt. Nagyon kétségbe estem, már sírok is. Anyának sem merem megmondani. Nagyon tetszik és egyszer sem volt rajtam.
2013. jún. 19. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:
*papírt
2013. jún. 19. 13:38
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Műszálas anyag szal könnyen kiszálazódik, elfut a szála.

Sztem pillanatragasztóval megpróbálhatod, de úgy csináld, hogy a 2 összefogott anyagszél belülre essen, és nagyon keveset használj a ragasztóból. Nem lesz láthatatlan, de nem is túl feltűnő, hacsaknem 5 centis a lyuk.

Harisnyát szoktak még színtelen körömlakkal is megreparálni a csajok, de hogy az mennyire tartós, azt nemtom.

2013. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Két pici helyen cikcakkosan belecsíptem. Nem látszik a mintájától, csak nehogy tovább rojtozódjon.

Nem cserélik ki?

2013. jún. 19. 13:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam pillanatragasztóval, dehogy meddig fog tartani... :(
2013. jún. 19. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy cserélnék ki,hisz a papirt is kivágtad,gondolom itt a méretjelzésre gondolsz.Abból egyből látszik,hogy nem gyári hibás,hanem te vágtad ki...
2013. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Kár volt elsietned a "javítást". Ilyen hibákhoz a rövidáru boltokban kapható ragasztós közbélésből vágott kis csíkot kellett volna bevasalni a belső felére, ezeket ma már elasztikus (tehát rugalmas) formában is lehet kapni. Ez tartós is, és nem teszi merevvé az anyagot, valamint nem károsítja, mint a pillanatragasztó. Nem drága, de így mostmár valószínűleg az lesz.
2013. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szinte teljesen észrevehetetlen lett, és nagyon kicsi helyen történt meg a baleset. Nem tudom vízben mennyire lesz ez tartós. Ha nem sikerül veszek egy ilyet! Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!