Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A világos vagy a sötét szőnyeg...

A világos vagy a sötét szőnyeget kell többet porszívózni?

Figyelt kérdés
Szőnyeg vásárlás előtt állok és ugyanabból a szőnyegből van világosabb és sötétebb és mindkettő illene a lakásba. Nem tudok dönteni viszont a szívem valamiért a világosabb felé húz csak félek, hogy sok bajom lesz vele. Amerikai konyhás lakásban lakunk ahol nagyon ki lenne használva a szőnyeg tehát fontos lenne, hogy ne látsszon meg rajta rögtön minden.
2009. okt. 13. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk az én szobámban sötétzöld szőnyeg van, a szüleimében világos drapp, és az övékén nem látszik soha kosz, az enyémen meg minden apró szösz vagy leesett morzsa messziről világít. Ráadásul a macskánk is fehér. Az tény, hogy sokkal nagyobb sikerélményem van porszívózás közben, mert egyértelműen látszik, hol húztam már végig a porszívó fejét.

Szóval a világosabb szőnyeg kevésbé kényes. Csak aztán ne fekete macskát vagy kutyát szerezz!:)

2009. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem sötétkék van és minden szösz meglátszik rajta, de az is meglátszik rajta amikor kiporszivozom egyszerüen gyönyörü
2009. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!