Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Domestos és súrolószer együtt?

Domestos és súrolószer együtt?

Figyelt kérdés
Domestost használtam és Pixi súrolószert a fürdőszobában. Most fáj a fejem és kapar a torkom, ettől lehet?

2013. jún. 26. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A két vegyszer között nem lép fel kémiai reakció, ami ezt okozhatná. A Pixy súrolópor egyik hatóanyaga a dodecilbenzolszulfonsav azonban arra érzékeny embereknél, ritkán ugyan, de okozhat bőr és szemirritációt is.
2013. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi akkor megnyugodtam, már elmúltak a panaszok is :)
2013. jún. 26. 21:53
 3/4 hell-ikon ***** válasza:
70%

A domestostól (is) lehet.

Hiába van illatosítva, azért a benne lévő klór elég jól ki tud érződni, amit belélegezve a fenti tünetek jöhetnek elő. Nálam is rendszeresen előfordul, amikor fertőtlenítem vele a kádat, pedig én nem keverem semmivel. (arra ott vannak a vegyészek).

Olykor van, hogy egy neki futásra töményen nem is tudom áttörölni a kádat, mert egész egyszerűen nem bírom.

2013. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet h nálam is az hozta elő :/
2013. jún. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!