Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel törlitek a port? Mit...

Mivel törlitek a port? Mit használtok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy portörlő kesztyűm, ha csak kicsit poros minden, akkor ezzel elég áttörölni, szépen leszedi, nem csak "leporolja" és utána visszaszáll.

Ha nagyobb por van már, mert nem volt időm valamiért takarítani, akkor vizes rongy, lavor és többször is áttörlöm.

2013. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Vizes rongy, mosogatószivacs, és utána szárazra törlöm.
2013. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Száraz portörlőkesztyű. Ilyen kiállő vackok vannak rajta, majd prontoval lefújom pl a szekrényt és rongyal áttörlöm.
2013. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Kicsavar vizes rongy.
2013. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel poros a bútor.
2013. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én portörlővel, az bevált.
2013. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fanny1885 válasza:
Próbáld ki a mikroszálas törlőkendőt! Az a tuti. Ablakot is nagyon könnyű vele mosni,nem kell semmiféle vegyszer. Én nagyon enyhe hýpos vízben öblítem. Csak vigyázni kell,ha kimosod nem szabad öblítőt használni.
2013. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kri76 ***** válasza:
Vizes ronggyal, mert a por karcol magában (ha nincs víz)! Utána száraz ronggyal.
2013. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Megnézném azt a port, ami a levegőben szálldosva elfárad, megül a bútoron, aztán törlés közben karcol. Nem homokról beszélünk!
2013. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Papírzsepivel a nagyját, nedves vattával az apraját.:) Ráragad, kidobom, nincs ami visszaszálljon.

Egy lakáshoz 30-40 pzs és 5 dkg vatta fogy el egy alkalommal.

Ritkán kell újra portalanítani így, pedig a belvárosban vagyok, főútvonalon, régi nyílászárókkal.

Nekem magas az ingerküszöböm a kosz tekintetében, de talán márvadó, ha elmondom, hogy az utca felől fél évente, az udvar felől 2-3 évente kell ablakot, függönyt mosni, ehhez már betippelhetitek a bent lévő por mennyiségét.

2013. aug. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!