Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogolyot használ e valaki?...

Mosogolyot használ e valaki? tapasztalata rola? és a mosodio? Mik a tapasztalatok? Szineshez fehérhez egyaránt használható?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 06:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a mosódiót próbáltam többször, lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, de ugyanolyan koszosak maradtak a ruhák, mint mosás előtt voltak.
2013. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb német fogyasztóvédelmi szervezet a Stiftung Warentest vizsgálati eredményei alapján a mosódió használata, és a mosógolyó használata semmilyen mosóhatással nem bír.

[link]

Ez az egyik teszt, de ha igényled számtalan más, ugyanilyen eredménnyel vizsgálati eredményt is tudok mutatni.

2013. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én mosódiórol láttam hasonló tesztet. annyit ér mint a sima víz.semmilyen foltot, koszt nem visznek ki.
2013. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tiszta ruhát ki lehet vele mosni, de ha foltos, piszkos, akkor semmit sem ér. Egyszerűen nem szedi ki.
2013. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy forintot sem ér egyik sem. Én javasolnám a mosódió helyett a mosószódát.
2013. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem is értem ki az, aki hisz az ilyen baromságokban.

Maradok az Arielnél és a kék Softlan öblítőnél.

A ruháim puhák, tiszták, és illatosak.

Aki meg környezetvédő, annak javaslom, hogy se sampont, se tusfürdőt, se mosogatót, se semmilyen tisztítószert ne használjon, sőt vizet se!

2013. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!