Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A dm-ben kapható Schmutzradier...

A dm-ben kapható Schmutzradierer szivacsról vannak tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

#szivacs #DM #Schmutzradierer
2013. júl. 9. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én vettem a múltkor, merte gy nőci annyira nagyon dícsérte ott az egyik eladónak, hogy mindig van otthon és egyik Németországban lakó rokona ajánlotta neki, hogy mennyire nagyon szuper. Szóval rádumált. Gondoltam 1,5 évesem mellett hasznos lesz. Mivel rá van írva, hogy textilbőr tisztításra alkalmas, meg tintanyomok eltüntetésére is...hát nekem konkrétan ez a két problémám van egyben, a gyerkőc összefirkálta a fehér textilbőr kanapét tollal...hát meg se mozdult rajta a firka...úgyhogy erre nem jó, az kiderült. Másra még nem próbáltam, mert teljesen elkedvetlenedtem ennyitől, úgyhogy a szekrényben pihen, nem is tudom mire használhatnám még...


Ha van tippetek, kipróbálom és megírom, arra jó-e :)))

2013. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!