Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki hogy mos fel vagy mivel...

Ki hogy mos fel vagy mivel hogy utána nem csikos a parketta és a kö hanem szép fényes?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ajax általános lemosóból teszek egy kupaknyit a vízbe, de az az igazság, hogy amíg üres vizet használtam, addig is szép fényes volt, szerintem ez a kőtől is függ. Vagy a mamusztól, amivel járkálunk rajta:)
2013. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hell-ikon ***** válasza:

Az a trükkje, hogy bármilyen szerrel is mosol fel ne legyen benne túl sok, különben habzik, a habtól meg tuti csíkos lesz minden.

Egyébként pedig, legyen rendesen kicsavarva a fej, illetve cserélve az elhasználódott víz. Ha ezek megvannak, akkor nem volna szabad csíkosnak lennie a kőnek, járólapnak, padlónak.

2013. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerinntem ez nemcsak mosószer, vagy felmosási mód feltétele, hanem a padló minőségétől is sokminden függ. Felújítás előtt nekünk nagyon szar padlónk volt, csíkozódott, de most már rendes.
2013. júl. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl sok felmosószert tettél bele. Tegyél bele feleannyit, és próbáld ki!
2013. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Forróvíz és egy kevés mosópor. Gyakori víz csere.
2013. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én 260 ft-os ZUM felmosóval mosom fel, kb 15-20 liter vízbe 2 kupaknyi, tökéletesen jó, és az illata is finom :) Egyébként tényleg nem szabad sokat tenni, és a felmosófej pedig ne a széles lapos vékony szálas legyen, hanem inkább a fonott pamut.. Nekem a másiktól csíkos, mert kihagy egy csomó helyet... Szóval ilyen fejet vegyél: [link]
2013. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mert ez egy kaki .. :) : [link]

ettől tényleg csíkos lesz..

2013. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KovA1963 ***** válasza:
Wu2. Eredetileg hajsampon, de mindenre jó. Autót mosni, ablakot mosni padlót mosni és kézi ruhamosószernek is.
2013. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!