Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használnál ilyen feltörlőt?...

Használnál ilyen feltörlőt? Mekkora területet törölhetek fel vele öblítés nélkül?

Figyelt kérdés

Több félében gondolkodom. Jelenleg takarítónőként dolgozok, hasonló eszközöket használok már fél éve.


[link]


[link]


Mind a kettőnek megvan az előnye. Az első feltörlőt nagyjából olyan szinten ismerem, hogy dolgozunk olyan nyéllel, fejjel és hozzátartozó ronggyal, ami ugyanezen az elven működik. A fej felülete olyan kidolgozású, hogy rátapadjon az a speciális rongy. Ilyenekkel ablakot, csempe falat szoktunk takarítani, az anyag nem mozdul el, valamint kézi változatban üveges lépcsőkorlátot takarítok vele. Hasonló feltörlőt 1x próbáltam ki, most vett a cég ilyeneket, a negatív oldala, hogy ha egy ronggyal megyek át az egész területen, nem szedi fel az összes koszt, le kell szedni kézileg és kézileg kiöblíteni, kicsavarni és visszarakni.

A vileda pozitív oldala, hogy ezt nem kell levenni kézileg, de speciális vödör kell hozzá, ha nem kézileg akarom kicsavarni. Viszont van gyenge pontja a viledának. 4 patenttal van rögzítve a fejhez, félek, ezek idővel elkopnak, esetleg, ha mosógépbe rakom, akkor eltörik, de az is lehet, hogy a fejen kopik ki a lyuk és akkor az egész feltörlőt újra meg kell venni.

Most a pénzt ne is nézzétek, hanem azt, hogy melyiket választanátok szivesebben. Az elindulásnál körülbelül ugyanannyiba jönne ki a kettő.

Pár nap múlva a céghez megérkezik a katalógus, amiben sok olyan takarítóeszköz van, amit használunk, a csoportvezetőm azt mondta, mi olcsóbban hozzájuthatunk azokhoz, ha cégen keresztül rendeljük. Lehet onnan fogok rendelni ilyen feltörlőt. Az a feltörlő, amit ott próbáltam ki egyszer, kicsit drágább, mint ezek, amiket linkeltem.


2013. júl. 12. 07:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!