Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek érdeke ez, hogy a...

Kinek érdeke ez, hogy a márkás termékekről lebeszélje az embereket?

Figyelt kérdés

Most találtam egy tesztet, és teljesen más a tapasztalatom, mint amiket ebben írnak:

[link]


Például a Persil Color gélt értékelték egyedül jónak. Nekem ez régebben kifakított egy 30.000Ft-os Diesel pulcsit, a ruhákat annyira puhította, hogy már zavaró volt, olyan volt kimosva is, mintha már 3 napja hordtam volna, az illata zavaróan erős volt. Mondjuk ez már évekkel ezelőtt volt, azóta nem használtam Persilt.


A kedvenc mosógéljeimet viszont lepontozták. Ariel color gél, Perwoll color gél, Lenor color gél: ezek azok a gélek, amiktől a ruhák valóban jó illatúak lesznek, a tapintásuk valóban puha.

Ariel color:

"Nem ajánlja a Test magazin sötét ruhákhoz az Ariel mosógéljét(azokhoz vannak külön black gélek), és a ruhák bolyhosságára sincs jó hatással(évek óta használom, nem bolyhossak a ruhák). Ráadásul az adagolás biztonsága sem megfelelő.(nem értem ezzel mit akar mondani)"


Lenor color:

"A teszt szerint a törülközők beszürkültek, nem lettek finomak és puhák, és még a foltok is maradtak."

Pont az ellenkezőjét tapasztaltam: voltak a gépben olyan törülközők, amik színesek voltak, de volt bennük fehér csík: miközben a színek élénkek lettek/maradtak, a fehér rész valóban fehér lett. A régi 10-15 éves kemény törülközőim valóban puhák lettek,finom tapintásúak, mintha újak lennének.


Ezek voltak azok a dolgok, amik egyértelműen baromságok, nem a valóságnak megfelelőek. Nem értem miért kell egy kiváló P&G Lenor color terméket hiányosnak mondani, amikor valóban az egyik legjobb termék a piacon, mivel puhít, jó és tartós illata van, sűrű az állaga, megkérdőjelezhetetlenül az egyik legjobb termék, és még egy saját márkás terméket is jobbnak kihozni. Nem szólom le, mert nem rosszak sem a DM-es sem a Lidl-s cuccok, de a ruhák keményebbek ezektől a termékektől és közel sem olyan jó illatúak, mint egy P&G terméktől. Használtam saját márkás termékeket, de visszatértem a P&G termékekre, mert érezhetően sokkal jobb minőségűek.



2013. júl. 15. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

A forgalmazók érdeke.

Soha nem veszek márkás termékeket semmiből, mert csak a nevet kell megfizetni, de nem jobbak, mint a nem márkásak.

Legalább 10 éve Tandillal mosok, és ecettel öblítek. Szépek és puhák a ruháim, és friss illatuk van. A mesterséges illatokat nem szeretem.

2013. júl. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"...mert csak a nevet kell megfizetni, de nem jobbak, mint a nem márkásak."


Na ez sem igaz, mert igenis jobbak.

2013. júl. 16. 07:26
 3/10 anonim ***** válasza:

TApasztaltam azt, hogy mindig azt reklamozzak, amire nincs kereslet,

jelen esetben az Ariel egy nagyon jo minoseg, tehat jobb a Persilnel,

viszont az utobbit is elkell adni!

2013. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem anyukám beszélt le róla, én teljesen jól elvagyok az ecettel, mint vízkőoldó, alblaktisztító, csempére felmosószer. A parkettára soffixet használok és abból tényleg rossz az olcsóbb verzió.
2013. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert sz.arok. Kapaszkodj meg, mosógömbbel és dióval mosok, és sokkal tisztábbak és puhábbak a ruháim.

Egyébként nézd meg egyszer az összetevőket a mosóporok csomagolásán, keress rá az összesre (az összesnek az összes egyéb nevére), csodát fogsz látni. A foszfát pedig erősen mérgező anyag, ha száraz a bőröd, ég a gyerek szeme, vakarózol, akkor gondolj a mosóporaidra.

2013. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ecettel, vízzel, illóolajjal öblítek, pedig silanista voltam... ezerszer jobb.
2013. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen ezt a tesztet én is olvastam és számomra is elég érdekes volt,mert nekem is teljesen mások a tapasztalataim.Tényleg az Ariel a legjobb szerintem mind állagban,mind illatban és tényleg puhábbak a ruhák a használatával. Vettem már Persilt is de az illata miatt nem szeretem.Az Arielnél az" adagolás biztonsága" alatt szerintem az új kupakra értik.Én sem vettem észre sem bolyhosodást,sem fakulást a ruháknál. Szerintem támaszkodjunk a saját tapasztalatainkra és használjuk azt a mosószert ami nekünk a legjobb.
2013. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
73%
Silkylux magyar gyártmányú folyékony mosószert vettem kíváncsiságból.A véleményem:kiváló mosóhatás,illat,és nem utolsó sorban kiváló ár.Azóta forgalmazója lettem.
2013. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Wash Taps folyékony mosószer is nagyon jó a minőségéhez képpest olcsó, hazai gyártásu mosószer.
2013. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A háziasszonyok viccesek. "Silanista" cocolinista rosszabbul hangzott volna. :)


Öblítő mint olyan. :)

Régen a parasztok olyan fehér ruhában jártak, amin a mai szem kiakadna, de a színes sem volt fakó.

A patakban nem folyik klóros mérgezett víz.


Ma már nem az olajos, zsíros szappanokkal mosnak, hanem veszik a drága illatosított vegyszereket, sok-sok semmitérő tömeg és térfogat kiegészítő adalékokkal, rengeteg pénzért, akkor minek is vesznek még illatosított öblítőt?


Vesznek illatos mosó(vegy)szert.

Ez lágyítja a vizet, és vegyszerezi a ruhát, kiöli belőle ami benne van.

Ahhoz, hogy ez hordható legyen, és ne szárítsa ki a bőrünk, ne marja szét, ne gyulladjon be a vegyi anyagoktól...

Sajnos a sok vegyi anyagot ki kell öblíteni, amit indokolatlanul beleteszünk.


Ennek a szerét úgy hívják: ÖBLÍT = (lsd. mosogatás) VÍZ!

A TISZTA VÍZ azért van, hogy kimossák belőle a sok vegyszert.


Erre mit csinálnak??


Tesznek bele egy másik vegyszert, ami másmilyen illatú.

Na ez az, aminek semmi értelme, csak a vegyi anyag gyártók, és kereskedők anyagi támogatása.

Ezt hívják úgy: A mosás placebója.


Ekkor jönnek a megmondók, hogy lágyabb, kellemesebb illatú, és egyéb marhaságok.


Kemény lesz anélkül?

Ne használj keményítő tartalmú mosószert, és kemény vizet!

Jobb illat? Ahelyett, hogy keresnél jobb illatú mosószert, inkább veszel mégegy vegyszert?


Gondolom aztán mielőtt felveszed, lemosod magad valami illatosított tusfürdővel, ami természetesen egy harmadik illat, aztán a hónalj stift egy negyedik, majd magadra borítasz egy ötödik illatanyagot, spray formában, hogy ezt az egészet elnyomja, és úgy bűzölögj órákon át, mint egy nyitott kölnisüveg.

(A férfiak mindezt megfejelik az arcszesszel..)


Vannak olyan emberek, akik mosószappant használnak, a ruhához, és magukhoz. Tiszták, és mégcsak nem is büdösek.


Lehet, hogy érdemes átgondolni, mit vennél az öblítő árából évente a szülinapodra???


:O

2016. okt. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!