Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Zanussi termékekről tapasztalat?

Zanussi termékekről tapasztalat?

Figyelt kérdés

Találtam egy Zanussi indukciós főzőlapot + sütő + hűtő.

Tapasztalatokat várnék, a válaszokat előre is köszönöm.


2008. okt. 13. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitűnő választás. A Zanussiban nem fogsz csalódni. Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
2008. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is Zanussi mosogatónk, hűtőnk van (főzőlapot és sütőt is olyat szerettünk volna, csak elfogyott az a fajta). Teljesen jók, semmi probléma nincs velük.
2008. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nekünk több mint hat éve!! Zanussi mosógépünk van, s naponta egyszer biztos mos, ha elosztom az évi használatát.

Meg vagyunk vele elégedve, nemsokára főzőlapot s sütőt is ilyet vennénk.

2008. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Mi a Zanussi hűtővel bebuktunk. A festék alatt az ajtónál és körben alul is elrohadt (rozsdásodott) egy éven belül. Pedig nincs szauna a lakásban, és víz sem érheti ott. Mondjuk az ilyen háztartási kütyükkel mi mindig megszívjuk... :D Amikor meghozták a hűtőt, el se akart indulni, mert ki volt csúszva valami hátul a motornál. A többit nem sorolom, mert nem Zanussi márkájúak, de elég röhejes szitukat élünk át...
2008. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A Zanussi kombinált hűtőgépünk 14 éven át dolgozott hiba nélkül. Most kellett (volna) először javíttatni. A mélyhűtő része még mindig hibátlan.
2008. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A mosogatógépesektől kérdezném: találtam egy típust 60-70 e. között van az ára, szépen elmosogat?
2008. okt. 21. 07:18
 7/7 anonim válasza:
Nekem már több mint 10 éve van Zanussi mosógépem és csak az ékszíja esett le az idén.Hűtőm és fagyasztó szekrényem is Zanussi,de nincs azokkal sem semmi probléma,meg vagyok vele elégedve.Biztos,hogy ilyen márkát vásárolok ezután is.
2008. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!