Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen oblitot ajanlotok?

Milyen oblitot ajanlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kerdesem, hogy melyik oblitot probaljak ki:) az a baj, hogy negyed havonta megunom az illatokat:(( amiket eddig hasznaltam:

Silan-bol: arany, sotet kek, halvany kek, piros, rozsaszin, feher

Lenorbol: feher, sarga, kek, rozsaszin

Coccolinobol: feher, narancssarga, sarga, kek, zold


Tudom, nem vagyok normalis:) a sarga lenornak ugyan intenziv es az eddigiekkel ellentetben igazan illatosak maradtak a ruhaink, viszont a ferjem utalta, azt mondta, olyan, mintha egy komplett viragos ret lenne rajta:)

Kislanyom bore birja az oblitoket, szeretjuk az illatos ruhakat, ezert szeretnem, ha megosztanatok velem, milyet hasznaltok, milyet ajanlotok! :)


2013. júl. 31. 21:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Elirtam: probaljam:)
2013. júl. 31. 21:53
 2/7 anonim ***** válasza:
teafaolaj . én ezt használom. vagy ecetet, de annak ugye nincs illata.
2013. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a lenor-tropical fres-be vagyok beleszeretve. Azt nem tudom megunni. Elmondhatatlanul tartós az illata. Van ruha, amit két szezon óta csak az idén vettem elő, és még mindig annak az öblítőnek az illata van rajta. Meg vagyok érte őrülve. Csak sajna a boltban kapható nem annyira jó. Az eurosban kapható német feliratosat tudom ajánlani. Csak sajna ahhoz meg én ritkán jutok hozzá. A nyárhoz meg főleg passzol az illata. Pont olyan vidám, friss, nyári szabadság-illata van.
2013. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom!:)

Kedves Zsofi! Hol szerezhetek be olyat?

Kedves masodik! Milyen szinu?? :)

2013. aug. 1. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Zöld. De vigyázz, mert nem egy zöld van. Én már megjártam, amikor még nem tudtam, és csak a színe alapján nagy örömmel levettem a polcról. Majd itthon vettem észre, hogy nem is az, amit venni akartam.
2013. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
herbáriában, rossmann, dm
2013. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, aranyosak vagytok:)
2013. aug. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!