Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosóport vagy gél vagy...

Milyen mosóport vagy gél vagy kapszulát vegyek hogy a ruháim szép fehérrek legyenek? Színesekhez német Arielt folyékonyt vagy kapszulát használok az jó. A fehérekhez még nem találtam meg az igazit most épp Persil kapszula van.

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Énnél jobb márkákat nem találsz .
2013. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Weiser Rise-ről esetleg valaki véleményt

???

2013. aug. 6. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
A Weißer Riese nagyon jó. Én mosószódát teszek még a fehérekhez, pedig gélt használok. Német Dash (Ariel kistestvére) mosószert.
2013. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A mosószódának nincs fehéritő hatása.
2013. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Fehérekhez az ariel mountain spring mosópor a legjobb.

Tökéletesen fehérít és minden foltot kiszed.Én is jártam hasonló cipőben mint te rengeteg mosószert kipróbáltam de eddig ez vált be a legjobban.

2013. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet a fehéreknél visszatérek a por változathoz.
2013. aug. 7. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, fehérekhez a por a legjobb mosószer.

Gélből tudom javasolni a DM saját márkás DM Denkmit White Sensation mosógélt, illetve a Lidl-s Formil White gél talán még a DM-esnél is jobb. Én gélből a fehér ruhákhoz ezekkel voltam megelégedve.

Szeretem az Arielt, puhák a ruhák tőle, jó az illata, de igazából sajnos nem fehérítenek, így csak colort veszek Arielből, mert a DM-es és a Lidl-s jobban bevált.

Amúgy lehet kapni a DM-ben ilyen kis tasakban fehérítő port, nagyon olcsó. Ha jól emlékszem 100-200Ft-os tétel. Mondjuk nem tudom hány adag, lehet csak 1-2 mosásra elég.

2013. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!