Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér falról hogy lehet...

Fehér falról hogy lehet néhány nagyobb csepp bort eltávolítani? Sürgős!

Figyelt kérdés
A plafonra cseppent néhány csepp bor kinyitásnál, mit tehetnék, hogy lejöjjön? :( El vagyok keseredve, anyukám és a testvérem nagyon mérgesek lesznek, főleg, hogy bérelt lakás. Segítsetek, kérlek! Köszönöm

2013. aug. 9. 23:33
 1/8 anonim válasza:
Próbáld hibajavítóval vagy nedves krétával.
2013. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mivel van festve, valószínűleg egy nedves szivaccsal is lejön, ha nem, akkor hibajavítás festékkel (néhány cseppet akár temperával is javíthatsz, vagy hibajavító festékkel amit papíron használsz).
2013. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltuk fehér körömlakkal, hibajavítóval, nedves szivaccsal, radírral, de ezek közül egy sem vált be :( a kréta lenne a legjobb ötlet, de az nincs itthon. Hát... van még egy napom eltüntetni, bár úgy néz ki, reggel már anyukámmal folytatjuk a javítást...
2013. aug. 10. 00:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha fehér, akkor nagyon finom csiszolópapír is megteszi. Jól sejtem, hogy lány vagy? Akkor biztosan van körömpolírozód, vagy reszelőd, azzal FINOMAN megkapargatod a vakolatot, és nem marad nyoma.
2013. aug. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Körömkefe,nekem bevált.
2013. aug. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Megoldódott végül a probléma, ami segített: penészirtó spray (Savo).
2013. aug. 10. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:
fene gondolta volna. Én tuti lesmirglitztem volna és befestettem volna egyszerűen. De hogy a fenébe lehet úgy kinyitni egy üveg bort, hogy a plafonra kenitek?
2013. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)) Úgy, hogy mivel nem volt otthon dugóhúzó, úgy gondoltuk, belenyomjuk a dugót és teszünk rá egy másikat. Amikor belenyomtuk, a nyomás + sebesség miatt került fel néhány csepp a plafonra. De tanultunk belőle legalább :DD
2013. aug. 12. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!