Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az új Ariel mosókapszulát is...

Az új Ariel mosókapszulát is használhatom így a lentebb írtak szerint?

Figyelt kérdés

Én eddig az Ariel mosókapszulát mindig feloldottam mosás előtt egy 1literes flakonban, hogy a mosás kezdetétől hatékony legyen. Ugyanis hideg vízben majdnem 10 perc mire feloldódik. A program amit általában használok a gépen 70 perces, amiből 20 perc a mosás, 50 perc az öblítés. Könnyen kilehet számolni, hogyha nem oldanám fel, akkor kb a mosás fele elmenne a semmibe, hiszen simma vízzel mosna addig a gép.

Szóval feloldottam vízbe, majd amikor elkezdte a gép magába szívni a vizet, akkor gyorsan hozzáöntöttem a mosószeradagolóba, így a mosás kezdetétől valóban mosott a gép.

A kérdés, hogy vettem ezt az újfajta 3 részből álló mosókapszulát. Hogyha ezt feloldom ugyanígy vízbe nem veszít az erejéből, hogy azok a szétválasztott anyagok összekeverednek a liter vízbe?

Persze értem én, hogy a dobba is összekeverednek, de abba ugye sokkal több víz van.

Ezeknek a különböző anyagoknak egyszerre kell feloldódniuk egyáltalán, illetve mégiscsak valami miatt szétvannak választva ugye? Vagy ez csak látvány inkább?



#fajta #Ariel #mosókapszula #ariel 3x action
2013. aug. 20. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ilyen rövid programnál használj inkább sima folyékony mosószert, az már az elejétől kezdve hatékony hisz nem kell neki feloldódni.

2013. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az új fajta 3 részből álló ariel kapszula szinte azonnal feloldódik a mosódépben, sokkal hamarabb mint a régi egyrészes.
2013. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*mosógépben
2013. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam ezt a 3 részből álló kapszulát és igazad volt. Bár elsőre feloldottam 1 liter vízbe, de teljesen felesleges volt. Ahogy vizet ér el is olvad, így legközelebb tényleg csak a dobba fogom betenni. Nagyon hamar feloldódik, jól mos és szuper az illata.

Sajnos még van a régi egyrészes változatból, az elég nehezen oldódik fel, így annak még vacakolhatok a feloldásával. De amúgy az is szuperül mos és szintén jó az illata.

2013. aug. 24. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!