Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sos! Mit tegyek? Anyaek...

Sos! Mit tegyek? Anyaek barmikor hazaerhetnek. Nagyon felek.

Figyelt kérdés

Ettem es az ebedhez uborkasalata volt (igen, most ebedeltem) es kiontottem a szonyegre, probaltam feltorolni, nem is latszik, de nagyon budos a szonyeg. Anya pedig mindent megerez. Nincsenek itthon a szuleim, de barmikor hazaerhetnek es nem ismeritek oket. Nagyon nagy balhe lesz ebbol, ha megtudjak. Mit tegyek? Hogy tudom eltuntetni a szagot?

Legyszi most ne azt mondjatok, hogy nem kell a szobaba enni stb..hanem segitsetek!

15L


2013. aug. 20. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szórd be sütőporral vagy szódabikarbónával, szárazon dörzsöld be, hagyd úgy egy kicsit. majd porszívózd fel! garantáltan bejön!
2013. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
63%

Nézz körül nincs-e a tisztító szerek között szőnyeg tisztító. Általában ilyen spray-hab szokott lenni. Ráfújod És avval el kéne tűnnie.

Vagy Domestos-sal is lehet, de akkor meg vegyszer szag lesz.

2013. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
körömkefe + szappan meg kis víz és dörzsöld át. utána száraz törölközővel dörzsöld át h ne legyen anyira nedves.
2013. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Vagy illatos szőnyegtisztító porral (szintén beszór, porszívóz), esetleg ha van másfajta szőnyegtisztítótok, akkor használati utasítás szerint.
2013. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Amit az első írt + gyorsan kezdj el limonádét készíteni, a citromszag elnyom minden mást.
2013. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Elég horror családod lehet.Szárítsd meg hajszárítóval.
2013. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképpen tegyél a szőnyeg alá a foltnál egy nedvszívó anyagot. Ha átázott, az is felszívja a nedvességet.Utána rongyokkal addig dörzsöld a foltot, amíg nem jön belőle a lé. ha találsz otthon szőnyegtisztító szert, azzal lekezelheted. Ne felejtsd el majd a szőnyeg alatti ruhát kivenni.
2013. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
73%
Parfüm,spray.aztán szellőztess.. amúgy közvetlen a szőnyegre.
2013. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a gyors es hasznos valaszokat!:)

Ahh ez nagyon nem az en napom. Sutit sutottem, de az se lett az igazi, pedig imadok sutni es rengeteg sutit sutottem mar, de ez valahogy nem jott ossze. Szoval meg ezert is kapni fogok, ha hazaernek. Mar komolyan nem merek hozzanyulni semmihez. Nem tudom mi lesz a kovetkezo...

2013. aug. 20. 17:52
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
2-es. A Domestos-al nem csak a szag tűnik el, hanem a szőnyeg színe is.
2013. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!