Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A konyhàban àllo...

A konyhàban àllott szag van. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
tàrsashàzban lakunk,emeleten,nagyon meleg van benne nyàron.naponta mosok fel(linoleum)naponta mosom àt a szekrény ajtokat,ablakot hetente mosok,romlott kaja nincs,penész se,mégis kkellemetlen büdös àllott szag van.van valakinek tippje?
2008. júl. 2. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a napi felmosással és szekrénypucolással nemhogy segítenél, de inkább rontasz a dolgon.

Egy csomó vizet beviszel még a levegőbe (hiszen a száradás az párolgás) amitől az még nehezebb, még töményebb lesz. (ráadásul, ha nem szellőzik rendesen, akkor olyan helyeken fog lecsapódni, amit nem látsz, nem érsz el)


inkább egy szellőző ventilátort kellene befabrikálni a falba/ajtóba/ablakba vagy ha ez nem megy, akkor egy elektromos-párologtatós légfrissítőt kellene beüzemelni.

2008. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mosogató, mosógép, lefolyók környékén nézzetek körbe, nincs-e szivárgás valahol. A lefolyót, szifont, padlóösszefolyót is érdemes kitakarítani.

A linóleum nagyon tud gombásodni, alulról is - próbáld meg, hogy hetente inkább egyszer mosol fel alaposan. Nyáron a szemetes is hamar szaglik, azt is érdemes kimosni. Ezekre a domestost ajánlom, jól írtja a gombákat, egyebeket.

2008. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a linóleum a bibi, főleg, ha régi... Ha esetleg ki tudnád cserélni, szerintem javítana a dolgon.
2008. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kicserélni nem tudom,mert ez csak albérlet,de köszi a tippeket!
2008. júl. 2. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
akkor nincs megoldás.
2008. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!