Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mik a véleményetek az ilyen...

Mik a véleményetek az ilyen porszívókról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem konkrétan erre a márkára gondolok, hanem az ilyen hordozható típusokra, ellentétben a hagyományos porszívókkal. Akinek van ilyen, leírná hogy hasznos-e, vagy jobb-e/rosszabb-e mint a hagyományos, megéri-e venni, és tudja mindazokat amit a másik.

Nekem most porszívót kéne vennem, és nagyon megtetszettek ezek, de ha ilyet vennék nem lenne más, úgyhogy nem tudom megérné-e. Ja és árulnak vezetékest és vezeték nélküli akkumlátorost, melyik lehet a jobb?


2013. okt. 15. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

én azért nem vettem ilyent, mert középen jó lehet vele porszívózni, de ágy alá, vagy a rés szívó toldalékkal kisebb/szűkebb helyekre már nem fér be sehova.

de ez attól függ, hogy milyen helyeken kell használnod.

lényeg a szívási teljesítmény ami 300W alatti ne legyen (ez nem a porszívó teljesítménye, ami 1000-2000W is lehet.)

2013. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gagyi!
2013. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én is arra gondoltam, hogy az ágy alá, szekrény alá már nem tudok vele beérni. Na meg a pókháló a plafonon...

Úgyhogy lehet hogy mégis maradok a hagyományosnál.

2013. okt. 16. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Tipikus P*csáknak való porszívó! szerintem maradj a hagyományosnál! :)
2013. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem egyet, szerencsére csak 5000 ft. bánta.

A szőnyeget kiporszívózza, vagy inkább kisepri, de a járólapon csak bohóckodik. Elsepri maga alatt a koszt.


Vegyél hagyományosat, abból nem nyúlsz mellé.

2013. okt. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!