Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gaz ha 3 gyerek mellett, mar...

Gaz ha 3 gyerek mellett, mar most megcsinalom a karacsonyi nagy takaritast?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Addigra ezerszer poros koszos lesz minden.
2013. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, de szerintem is addigra kezdheted újra :)
2013. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Könyörögve kérlek oszd meg velem a titkot, hogy takarítás után 2 és fél hónappal hogy lesz még bármi is tiszta.
2013. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, mi a nagytakarítás. Ha függönymosás, bútorok elhúzkodása, akkor nem. Nyilván addig még fogsz párszor takarítani, de az nem gáz, ha ezeken már most túl leszel.
2013. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fuggony mosasra,ablak tisztitasra butorokat ide oda pakolasara gondoltam
2013. okt. 15. 22:08
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem porszivozasra,meg portalanitasra gondoltam,mert azt meg ezerszer megcsinalom addig!!
2013. okt. 15. 22:10
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Hát én a függöny mosást, ablak pucolást is havonta- másfél havonta csinálom.
2013. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik karácsonyit.
2013. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Soha nem szoktam karácsonyi nagytakarítást csinálni, sem Húsvétit.

Akkor takarítok, amikor szükséges, és soha nem az egész lakást egyszerre. Ünnepek előtt csak az éppen esedékes takarítást csinálom.

Soha nem értettem, hogy miért kell egy-egy ünnep előtt az egész lakást a feje tetejére állítani, és holt fáradtnak elnni az ünnepeken.

2013. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele az ablak is hamar koszos lesz főleg ha addig esik az eső, ha karácsony előtt 1 hónappal csinálod meg ezeket akkor nem lesz gáz, de minek kell a bútorokat ide-oda tologatni? Mi a párommal direkt úgy pakoltunk mindent hogy a fa is elférjen és nem nyúlunk azokhoz nagy ritkán a kanapét eltolom hogy alatta ki lehessen takarítani de azt én is csinálom meg, bútorok alatt meg nem takarítok mert nagyrészt beépített szekrénysorunk van ami meg nem az alá benyúlok egy lapos moppal amit még haverom hozott, és azzal seprés nélkül megvan a felmosás csak a kihúzott dzsuvát kell utána felszedni de az hamar megvan azzal nincs gond.
2013. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!