Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Igaz, hogy a mosogatószer...

Igaz, hogy a mosogatószer oldja a vízkövet?

Figyelt kérdés
Azt hallottam valakitől, hogy ő azzal tisztítja otthon a csaptelepeket, mert leszedi a vízkövet az is, és nem kell durva vízkőoldókat használnia.
2009. nov. 11. 16:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Használta itt egyáltalán már valaki az ecetet? Mert a "szerintem odja" és a "nem annyira savas" hozzászólásokból nem úgy néz ki,mintha valaki alkalmazná. Első válaszoló vagyok és mondom hogy tuti megoldás,tapasztalatból! Mióta a mosogatószerembe csempészek egy kis ecetet azóta nem csak a csapjaim,de a poharaim, edényeim, evőeszközeim is ragyognak!
2009. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
És sima ecetet raksz bele? Mennyit, mondjuk fél liter mosogatószerbe?
2009. nov. 13. 13:30
 13/13 anonim ***** válasza:

12:15!

Nem értem a kérdésedet, mert Te magad válaszoltad meg, hogy Te már kipróbáltad az ecetet vízkőoldásra.

Egyébként akvárium pereméről én rendszeresen azzl oldom le a vízkőcsíkot.

De ha valaki azt írja, hogy bizonyítottan nem oldja, akkor visszaadom a vegyész diplomámat.

2009. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!