Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A szárítógép vízét, ami...

A szárítógép vízét, ami víztartályos, ki lehet vezetni a lefolyón át is? Vagy csak vastag csövön át a párát a szabadba?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlen írják hogy csak ki a szabadba. Persze vannak olyanok amikkel lehet levinni a szennyvíz elvezetőbe is de ott külön van a gépen belül egy tartály ahol összegyűlik a víz. A pára az hatalmas hőt jelent amit csatornába nem célszerű be engedni plusz arra sincs garancia hogy az a pára megfelelően kimegy a gépből, mert könnyen beragadhat, befülledhet és akkor lesz fejfájás a penészekkel is.
2013. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szàrìtógèp nem csak pàrát csinàl. Az a kis csô, ami a víztartályba megy, azt belevezetheted a csatornàba, de szerintem felesleges, mert kèt szàrítàsonkènt kell üríteni a tartàlyt, az meg nem megterhelõ.
2013. okt. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az is forró, ami a mosógépből jön ki, nem? Én nem tudom, csak kérdem. Vagy az annál melegebb?
2013. okt. 26. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem forrò, csak meleg kissè.
2013. okt. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekünk olyan van, ami összegyűjti a vizet egy kis tartályba, és semmilyen gőzkivezető cső sincs hozzá. Kevés az a víz, és különleges, mert desztillált, és így pl. gőzölős vasalóba, vagy kocsiba ablakmosónak is tölthető.
2013. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Röviden: ki lehet.

Kicsit hosszabban: van a légkivezetéses szárítógép, ott a párás levegő megy a szabadba, az a párától megszabadulás módja, és vannak a kondenzációs szárítógépek (ide értve a hőszivattyúsat is), az lepárolja a vizet. Utóbbinál vagy magad üríted a tartályt, vagy pedig bekötöd a szárítógépet a lefolyóba. Nálunk pl. nem fért el a fürdőszobában, ezért kézzel ürítjük.

2014. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dobsi Zsolt válasza:
És mi az a minimális magasság amibe beköthető egy szárítógép??A maximumot tudom az elvileg 80 cm!
2015. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!