Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik mosógépet?

Melyik mosógépet?

Figyelt kérdés

Mosógép vásárlás előtt állok, és tanácstalan vagyok. Nézegettem a használt Miele gépeket is, mert a márkáról sok jót olvastam, de ennek ellenére nagyon sok az eladó használt gép...ha olyan jó, akkor miért adják el 4 év után?

Ha vett valamelyikőtök mostanában mosógépet, milyen márkájú volt és mennyire van megelégedve vele? A csendes gép nekem panelba nagy előny lenne...



2013. nov. 1. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én majd fél évig nézegettem a gépeket és nem tudtam dönteni...majd a régi elárasztotta a fürdőt és többet nem indult (kicsi gép volt,öreg és már nagyon hangos) miután a gép és a szennyes is tele volt kaptuk magunkat be a boltba és ezt választottuk : [link]

Az előző is indesit volt és 8 évig hibátlanul működött így bízom benne,hogy ezzel se lesz gond :) 1200-as fordulaton is nagyon halk...teljesen elégedett vagyok vele,habár még csak 2 hónapos

2013. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon tetszetős is. Én is elöltöltőset szeretnék most, és az általad ajánlott ára is nagyon elfogadható. Ami külön jó, hogy keskenyített, mert sajnos helyszűkében vagyok:)
2013. nov. 1. 12:24
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem 11 évig bírta a whirlpool, most is azt vettem. használtat ne vegyél, mert pár év múlva a javítása nagyon sokba kerülhet.nekem már ki voltak kopva és tönkremenve a gumi szerelvények és csak egy üstház gumi 8-10E Ft. régebben 1x csapágyazták és a csillapítókat cserélték ki.én a neten rendeltem, ingyen hozták ki és be is állították, a régit elszállították ingyen, 2 nap alatt itt volt.
2013. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is tartok a használttól, csak azért jó áron viszonylag jó gépet venni újonnan, nem könnyű.... Amik vannak 49 ezerért, mind lebeszéltek róla. Tudom, hogy jót akarnak, de a pénz néha nagy úr. Az interneten nézegettem őket, de természetesen minden gyártó a maga lovát dicséri, ezért érdeklődöm itt ezen a fórumon. Köszönöm válaszod!
2013. nov. 1. 14:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam is Whirlpool volt a nyerő. Az előző 16 évig bírta, az új meg egy 7 kilós lett, 1 éves lesz lassan, és nagyon pöpec. Akárhogy is döntesz, a használttól óva intelek. Főleg ha már nincs rá garancia, akkor aztán lutri.
2013. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 rakenroll válasza:

Siemens


kicsit drága mint a többi, de sok az előnye


1. a dobban be tudsz pakolni rendesen pedig az enyém is 5,5 kg és minden belefér


2 gyors még a nagymosás funkciója is


3 nagyon kevés vizet használ


4 halk

2013. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget Mindenkinek!!!
2013. nov. 2. 16:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Az eddig felsoroltak közül egyiket sem választanám.Tény és a való az eddig felsorolt márkák nagyon jók!VOLTAK AZ ELMÚLT 10-20 ÉVBEN! Mára minden gyártó törekedik hogy csak 2 évig menjen a gép és utána kuka.

Siemens: A Mo-on forgalmazott gépek nagy része nem csapágyazható és mint minden más gép paneles lesz.


Indesit:Nagyon ratyi csapágyazhatatlan és természetesen rengeteg a panelhibás belőle és természetesen 2 év után egy rozsdatelep az egész.

A whirlpool ra is ugyanez vonatkozik kikéve hogy csapágyazható.


Nekem is Miele gépem van én nagyon elégedett vagyok vele.

Azért dobják ki pár év után mert megtehetik. Van rá pénzük.A Miele ben az a jó hogy sosem rozsdásodik mert tűzzománcozott a háza!

2013. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nagyon sajnállak de ha teheted a lehető legolcsóbb mosógépet válaszd mert úgy is pár évre vásárolsz.

Magyarországon nincs megfelelő szerviz és korrekt kereskedő

csak addig vagy hasznos míg ki fizeted a vételárat.

Én egy 160 000 Ft ÁEG re várok vadi új de mégis problémás

3 hete még a telefont se emelik rám . Ez a csoport felejtős

Aeg , Elektrolux , Zanussi és társai . Én egy szerviz vezetője vagyok és 24 órán belül intézkedem de itt aztán

3 hete semmi majd a Békéltető Testület következik .

Magyarul kutyaütők.

2013. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 rakenroll válasza:

Persze, vehetsz Mielét, de el kell döntened, hogy megér-e 350 darab ezrest.


Azért megijedni nem kell, A siemenst nem fogod kidobni 2 év után. Ha valami baja van ugyanúgy lehet cserélni alkatrészeket és lehet is kapn hozzá mindent.


Nem venném a Whirlpoollal meg az Indesittel egy kalap alá.


A dél koreai banda egy másik fajta, valaki imádja őket, nálam még eddig minden bekrepált ami gyelgyi meg tyamtyung volt.


Esetleg nézd meg a Panasonicot. Electrolux csoportot én is felejteném.

2013. nov. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!