Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik illatmentes öblítő?

Létezik illatmentes öblítő?

Figyelt kérdés
Gondolom aki ezt olvassa, annak megfordult a fejében, hogy akkor minek is akarok öblítőt használni. Azért, mert iszonyat kemény a vizünk, és ezáltal a ruhák is. Nekem még annyira nem is számítana, de a gyerekeim miatt szeretném végre megoldani a problémát. Használtam már ecetet, vízlágyítót, mosószódát,magas centrifugális sebességet, de idáig csak a minőségi öblítő puhította ruhákat, a többi dolog sajnos nem segített. Viszont majd megfulladok a szagától, hát akkor milyen hatással lehet a gyerekeimre.....Ha van valakinek alternatív ötlete a ruhák puhítására,szívesen veszem azt is. Sajnos a neten nem adott ki semmit arra, hogy illatmentes öblítő......
2013. nov. 6. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg fele annyi öblítőt adagolni, és a másik felét pótold ki ecettel.
2013. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,de az ecet nem vált be egyáltalán,kőkemény maradt minden
2013. nov. 6. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
citromsavat is próbáltad már? Az is nagyon jó vízkőoldó.
2013. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet jobb lenne beszerezni akkor egy szárítógépet. Azt mondják abban nagyon jó puhák lesznek a ruhák .
2013. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gabi babaöblítő, vagy Dm sajátmárkás babaöblítő (ha jól tudom ennek nincs illata)
2013. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. nov. 7. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
A dm sajátmárkás baba öblítőjétől nem lesznek puhák a ruhák,de a többitől se nagyon. Én már sokfélét kipróbáltam de egyedül a Silan sensitive öblítője puhít.Igaz,hogy minimális illata van de az tűrhető.
2013. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!