Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miele tisztítószerekkel van...

Miele tisztítószerekkel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Most fedeztem fel, hogy vannak Miele márkájú mosószerek, öblítők. Vajon megérhetik az árukat?



2013. nov. 9. 13:34
 1/2 hellsing71 ***** válasza:

Nem ismerem őket, de nem tartom valószínűnek, hogy a Miele vegyiárut gyártana. Valamelyik nagy gyár készítheti neki, pl. a Henkel.


Szóval nem hiszem, hogy megérné, csak elvakult márkahívőknek.

2013. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, hogy másik céggel gyártatja le, bár én a P&G-re tippelnék inkább, szerintem jobb termékeket gyárt.

Ettől függetlenül szerintem lehet jobb minőségű, hiszen lehet, hogy a Miele megfizeti nekik a jobb minőségű anyagokat. Persze ezzel nem azt mondom, hogy az Ariel és Lenor termékük nem jó, de attól, zhogy ugyanott készül feltételezésünk szerint, attól még lehet teljesen mást beletenni abba a flakonba.

2013. nov. 12. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!