Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatnátok általános tisztít...

Mosogatnátok általános tisztítószerrel?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem mosogatószert venni. Van itthon Fine multi cleaner.
2013. nov. 16. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Porcelán, fajansz, üveg, zománcozott fém edényeket bármivel elmosogathatod, akár domestossal, mosóporral, ultrával, szappannal, ablakmosóval is. Bajuk nem lesz tőle, a fényes felületről pedig jól le tudja mosni a víz a mosószermaradékot.

Fa vagy műanyag már neccesebb lehet. A fa (vágódeszka, fakanál, stb.) beszívhatja a mosószert, amitől bajod ugyan nem lesz, de kellemetlen ízű lehet tőle a kaja utána. A műanyag meg hajlamos megkötni az illatanyagok egy részét, attól meg fura szaga lehet, ha később iszol belőle. De egyik sem káros az egészségre olyan mértékben, hogy bármi komolyabb problémát okozzon.

2013. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"De egyik sem káros az egészségre olyan mértékben, hogy bármi komolyabb problémát okozzon."


Úgy értem, hogy ha vele mosogatsz, és jól elöblíted, nem úgy, hogy ha megeszed :D

2013. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, érdekes volt, bár édesanyám tanácsára inkább elmentem mosogatószert venni (még őt is megkérdeztem, mert már eléggé időszerű volt a mosogatás), mindenesetre másnak még hasznos lehet.
2013. nov. 17. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!