Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák, mivel lehetek a...

Anyukák, mivel lehetek a leghigiénikusabb?

Figyelt kérdés

Párom nagyszüleivel élünk, és sokat takarítok utánuk (főleg a papa után) a fürdőszobában (wc-vel egyben van) legfőképp hypoval szoktam a wc körül felmosni, és harpic-cal a wc-t. De így sem vagyok elégedett az eredménnyel, mert a legjobb eset, mikor belépek a mosdóba, hogy nincs semmilyen "illat". A rosszabb esetet meg el lehet képzelni.

Ti mivel fertőtlenítetek? Konkrét bevált márka + illat esetleg, amit használtok, és végre én is friss, jó illatot szeretnék érezni oda belépve. Használjak wc-be beragasztható frissítőt, ami minden öblítéskor aktiválja magát? De milyet? Többet próbáltam már, de azoknak egyiknek sem volt jó illata.


Köszönöm a segítséget.



2013. nov. 18. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Minek a WC-ben illat? Annak semmi köze a higiéniához! Ha felmosol és kimosod a WC-kagylót, akkor az elég.

A lakásban sem szeretem a mesterséges illatokat, azok vegyszerek és ártalmasak is. Legyen tisztaság, és szellőztetés miatt legyen jó levegő.

2013. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hypo-nál jobb fertőtlenítőt nem fogsz találni. szagokat eltüntetni mással kellene, de az illatnak a higiéniához semmi köze; az egy mű valami.

a fa wc deszka beszívja a fröcsögő pisit és szagos lesz.mi semmilyen illatosítót sem használunk, de elég sokféle van, ami pl: mozgásra aktiválódik.

2013. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, bár én domestost használok, de a hypo még erősebb klóros fertőtlenítő.

De, ami nekem bevált az a duck-féle korong, amit bele kell ragasztani a kagylóba egy applikátorral (kinyomós), attól nagyon kellemes illatú a mosdónk.

2013. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 19. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezeket használom,nagyon jó illatuk van,és azért nem kevés ideig bírják :) : [link]
2013. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pillanatnyilag ilyet használok, és teljesen elégedett vagyok vele. Mivel lezárjuk a wc tetejét, így ugyan a fürdő nem illatos, de amint felnyitom, kiáramlik a jó illat. Előtte Bref hasonló termékét használtam, az nem volt ilyen jó...

[link]

2013. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Én értem miről Írsz.

A vécé körül a csempét hypós vÍzzel mosd le és, ha van lehetőség, akkor a vécédeszkát is szedd le. Nekünk csavaros az alja, könnyen lejön.

Áztasd be hypós vÍzbe és akkor annak már nem lesz szaga. A vécét sokkal tisztábbá tudod Így mosni.


2 kis gyerekem van, vannak balesetek, meg érdekes dolgok... Sokszor tuti egy kobold rosszalkodik a fürdőben, mert a gyerekek angyalok :D

2013. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!