Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel és hogyan érdemes...

Mivel és hogyan érdemes kitisztítanom az elektromos tűzhelyem sütő részét?

Figyelt kérdés

Az eszköz egy bő 40 éves Miele gyártmány, belül kosszal, némi rozsdával és talán ráégett zsírral is.

Bevallom, ez az első elektromos tűzhely, amit tisztítok, és kicsit félek nekiesni úgy, hogy 220-ba van dugva.



2013. nov. 23. 15:38
 1/4 anonim válasza:
Mr. Muscle spray (hab). Húzd ki a hálózatból (vagy ha nem megy, kapcsold le a biztosítékot) a tisztítás és az azt követő száradás idejére!
2013. nov. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet / tanácsot, azóta is keresem a kapcsolót...
2013. nov. 26. 14:12
 3/4 anonim válasza:
Szerintem külön biztosìtèkon van azt kapcsold le èn se tudom mivel tisztìtsam meg nekem ùj tűzhelyem van azt mondtàk zsìroldòval nem lehet
2014. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szódabikarbónát fel kell oldani meleg vízzel és azzal többször áttörölni. A legmakacsabb zsírt is leszedte nekem.

Ha mégsem, akkor tedd egy kis tálkába a szódabikarbónát és egy mosogatószivacs dörzsi felével ess neki. Szerintem a nagyját biztosan leszedi.

2014. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!