Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az ecetes áztatást, öblítést...

Az ecetes áztatást, öblítést hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
Ha áztatni szeretném ecetes vízben az egyik fölsőmet milyen víz-ecet aránnyal csináljam? Ezután ha kimosom milyen szaga lesz? Milyen ecetet használjak és mennyi ideig? Köszi előre is a válaszokat!
2013. dec. 2. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:

az ecetes öblítést írom le azt tudom

-az automata mosógép öblítő tartályába ,nem öblítőt teszek,hanem max 1 deci 10-20 %-os ecetet,

2013. dec. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én áztatni szoktam. Kb 2 liter vízhez 1 deci 20%-os ecet, abba bele a ruha kb fél órára. Száradás után nekem még soha nem érzett rajta az ecet.
2013. dec. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen! és ha áztatás után bedobom a mosógépbe, ecetet teszek az öblítő helyére akkor úgy ki megy minden szag a fölsőből? (egy gyógyszertári izzadásgátló kicsit megkínozta és nem büdös, csak számomra kellemetlen az az illat, és sok mosás után is benne van..)
2013. dec. 2. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Szagról nem tudok nyilatkozni, még nem tapasztaltam ilyet, de elvileg az ecet szagtlanít. De ha már áztatod, akkor gondolom a szagok ellen is használ.... Szóval szerintem felesleges még mosógépbe is dobni, kivéve, ha koszos.
2013. dec. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!